Продовжується співпраця з ЮНІСЕФ

 Від Дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ», за сприяння Міністерства освіти і науки України, отримано 26 одиниць комп’ютерного обладнання, а саме: 17 планшетів Lenovo M10 Plus та 9 хромбуків Samsung Galaxy Chromebook Go- 14.

Комп’ютерне обладнання отримали заклади освіти Городнянської громади, що знаходяться у 20 кілометровій прикордонній зоні з російською федерацією та республікою білорусь, в яких освітній процес організовано за дистанційною формою навчання. Зокрема, планшети для подальшого їх використання отримають учні 1-4 класів, хромбуки – учні 5-11 класів.

Планшети і хромбуки отримають діти, які мають обмежений доступ до освітнього процесу в зв’язку з відсутністю необхідного технічного обладнання, внутрішньо переміщені із тимчасово окупованих територій здобувачі освіти; діти із вразливих груп населення (в тому числі з малозабезпечених сімей); сироти, напівсироти і діти, позбавлені батьківського піклування; діти з інвалідністю; із багатодітних сімей; діти, чиї батьки чи особи, які їх замінюють, захищають Україну тощо.

 Вдячні Представництву Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) за підтримку учнів!

Джерело

Новости Чернигова