Проект «БезМеж»: попри рідкісне захворювання чернігівка Наталія Пархоменко творить дива ФОТО

Першою учасницею соціального проекту «БезМеж», який у червні стартував у Чернігові, стала Наталія Пархоменко.

 

Про це йдеться на сторінці проекту у Фейсбук.

 

Проект реалізується за ініціативи ГО «Жінки Батьківщини Чернігівщина» у співпраці з ГО «Логос», а також психологами, підприємцями та владцями.

 

Наталії 38 років. Вона має рідкісне захворювання — міодистрофію Ландузі-Дежеріна, яке дало про себе знати, коли дівчині було 17 років.

 

Наталія була однією з перших у Чернігові, хто почав займатися танцями в інвалідному візку.

 

 

Попри складну хворобу чернігівка активна, цілеспрямована, весела і доброзичлива. Вона захоплюється вишивкою бісером та в’язанням хрестиком. В’яже гарні речі, як для дорослих, так і дітей.

 

А вишиті нею ікони з бісеру – викликають захоплення.

 

 

Наталія також обожнює готувати, а друзі полюбляють приходити в гості і смакувати фірмовими пирогами господині.  

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  У ЧЕРНІГОВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ «БЕЗ МЕЖ». ФОТО

 

«Я займалася чим тільки можна – це спорт, театр, займалася танцями на візках і була першовідкривачем таких танців у Чернігові, люблю готувати. Давно захоплююся вишивкою та в’язанням хрестиком. Першою картиною, яку я вишила — була ікона. Тепер в мене їх багато. Займатися цим я вирішила, коли поверталася з Києва з лікарні електричкою. Я дарую створені мною речі своїм друзям, які цінують це. Чоловіку вишила вишиванку, зв’язала светр. Руки через хворобу слабкі, але я поки можу робити — я це творитиму. Хочу, щоб мама мною пишалася, друзі – цінували, вороги давилися від заздрощів, чоловік – кохав, а всі інші — захоплювалися. А ще хочу, щоб мої речі потрапили до людей, які це цінують» — розповіла проекту «Без Меж» Наталія Пархоменко.

 

В рамках соціального проекту «БезМеж» усі охочі можуть придбати роботи талановитих чернігівців з інвалідністю, які створюють дива своїми власними руками.

 

Таким чином можна підтримати людей та допомогти їм відчувати себе затребуваними в суспільстві, допомогти їм побороти внутрішні комплекси та стереотипи. 

 

Так, у Наталії Пархоменко можна придбати кроп-топ, болеро з капюшоном, футболку двосторонню (44-46 розмірів).

 

Кожен може вернутись до Наталії та придбати річ, яка їй до вподоби. Телефон Наталії Пархоменко — 097-895-91-70. Телефон для довідок — 093-362-40-25 Анна.

 

 

«БезМеж» — це соціальний проєкт для людей з інвалідністю, ініційований громадською організацією "Жінки Батьківщини Чернігівщини". Даний проєкт має на меті сприяти соціалізації людей з інвалідністю в світ здорового суспільства та формування позитивного ставлення до них в оточуючому просторі, знайти талановитих людей та допомогти у реалізації своїх творчих здібностей.

 

Источник