Проста, мінеральна чи газована — яку воду корисніше пити та чому?

Яка вода корисніша для організму — проста чи мінеральна? На цю тему часто точаться дискусії. Тому часто у споживачів виникає запитання, яку воду вибрати для щоденного вживання, щоб отримати максимальну користь для організму? В чому різниця? Поміркуємо разом.

В чому особливість питної води

Звичайна питна вода — найкращий варіант для щоденного пиття. У ній знижений вміст солей, тому вона підходить для приготування їжі, напоїв, її можна використовувати для дитячого харчування. Вона втамовує спрагу, дарує приплив енергії.

Однак для пиття краще не використовувати водопровідну воду, адже вона не завжди відповідає вимогам щодо якості і безпеки. Альтернатива — доставка води додому. Ви можете замовити питну воду у бутлях за посиланням https://mywatershop.com.ua/catalog/voda-v-butlyakh/ — це зручно та вигідно! Ви отримаєте добре очищену воду, без шкідливих домішок. Вона відповідає стандартам якості, збагачена корисними мікроелементами. Перед розливом у бутлі вода проходить процес фільтрації, ретельне очищення на інноваційному обладнанні, тому підходить для вживання навіть без попередньої обробки. Крім того, в My Water Shop є допоміжне обладнання для зручної подачі води з бутля: кулери, диспенсери, механічні та електричні помпи.

Користь і шкода мінеральної води

Мінеральна вода містить різні мінерали та солі, а видобувають її з глибоких свердловин. Залежно від вмісту солей і мінералів, розрізняють такі види:

Столова. Має низький вміст мікроелементів. Але не варто використовувати її для приготування їжі чи напоїв, бо вміст солей може змінити смак напоїв і страв.

Лікувально-столова. Містить середню кількість мінералів. Але для того, щоб отримати лікувальний ефект, її потрібно вживати за певною схемою. Пити її щодня не варто, адже може порушитися природний баланс солей в організмі.

Лікувальна. Використовують за призначенням лікаря. На етикетках зазвичай вказують список показань і обмеження для використання.

Мінеральна газована вода: що варто знати

Мінеральна вода з газом містить корисні елементи, необхідні для деяких функцій організму. Зокрема, це натрій, сірка, калій, магній, фосфор, хлор, кальцій. Вони беруть участь у синтезі гормонів, виробленні ферментів. Крім того, мінеральна вода містить велику кількість магнію, який необхідний для регулювання роботи нервової системи, нормалізації тиску та рівня цукру в крові. Також мінеральна газована вода покращує обмін речовин, тому дозволяє позбутися зайвої ваги.

Що вибрати для щоденного вживання

Насамперед варто враховувати індивідуальні потреби організму. Для поповнення запасу рідини в організмі та втамування спраги найкраще підходить звичайна питна вода. Якщо є хронічні захворювання, то зловживати мінеральною водою не варто. Краще дотримуватися рекомендацій лікаря, який підбере вам воду, що має оптимальний склад, та порадить режим прийому. Столову воду можна пити час від часу, вона дозволяє поповнити запас корисних мікроелементів.

Источник

Новости Чернигова