Протестувальники зупинили будівництво 10-поверхівки у центрі Чернігові. На 2 місяці

Зводити 10-и поверховий будинок на розі вулиць Київської та П’ятницької у Чернігові будуть не раніше, ніж за 2 місяці.

Питання будівництва, що мало неабиякий суспільний резонанс, відклали на наступну сесію.

За інформацією прес-служби міської ради, сьогодні, 24 червня, його не ухвалили через протестувальників. Мешканці будинку по вулиці П’ятницька, 49  прийшли на сесійне засідання висловити свою незгоду з будівництвом, мотивуючи його порушенням будівельних норм. Йдеться зокрема про забудовника – корпорацію «ПРОУН» з Коропа на Чернігівщині.

Міський голова Владислав Атрошенко вислухав мешканців будинку. Потім дав слово архітектору, який начебто виступав від імені забудовника. Той наголосив: будівництво відповідає всім нормам та правилам.

Атрошенко сказав, якщо будівництво дійсно не відповідає букві закону, то здійснювати його не можна:

«Все, у тому числі будь-яке будівництво, має відбуватися відповідно до закону. У місті чи не в кожному випадку якогось будівництва завжди знаходяться ті, хто виступає проти. Проте, якщо скасовувати заплановані будівельні роботи лише на підставі незгоди на них тих чи інших мешканців — ми створимо такий прецедент, що потім всі будуть використовувати такий механізм тиску».

Після обговорення це питання відклали для більш детального вивчення. Його розгляд перенесений на наступну сесію, яка має відбутися у серпні.

Фото – Чернігівський кисіль

 

Источник