Путін звинуватив західні спецслужби у вибухах на території Росії. У Білому домі відповіли


Путін звинуватив західні спецслужби у вибухах на території Росії. У Білому домі відповіли

Володимир Путін (Фото: EPA)

У Білому домі відповіли на пропагандистську заяву диктатора Володимира Путіна про нібито причетність західних спецслужб до вибухів у РФ та на тимчасово окупованих територіях. Про це на брифінгу повідомив представник адміністрації президента США Джо Байдена Джон Кірбі, повідомляє CNN.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

Путін зібрав засідання Ради безпеки 5 квітня, де сказав, що західні спеціальні служби причетні до «терактів» на території РФ, маючи на увазі вибухи у містах та на військових об’єктах країни-агресора, а також гучні ліквідації пропагандистів та воєнних злочинців.

За словами Кірбі, участь американської розвідки у війні РФ проти України спрямована виключно на те, щоб допомагати українцям обороняти свою територію.

Він зазначив, що з перших днів великої війни США надавали Силам оборони України розвідувальну підтримку, щоб вони могли краще оборонятися та звільняти територію.

«І я не вдаватимуся в подробиці того, що це за розвіддані або як вони доставляються, але вони багато в чому призначені для того, щоб допомогти захистити свою територію. Ми не заохочуємо українців завдавати ударів за межами України. І я просто збираюся зупинитися на цьому», — сказав Кірбі.

  • 2 квітня 2023 року у Санкт-Петербурзі стався вибух у кафе, де проходив «творчий вечір» воєнного злочинця та пропагандиста Максима Фоміна (Владлена Татарського). «Військкора» було вбито. За версією росіян, вибухнула статуетка, подарована Фоміну 26-річною Дар’єю Треповою.
  • Російські силовики затримали Трепову.
  • Президент Володимир Зеленський заявив, що не думає про вибух у Санкт-Петербурзі, про це має думати Росія.

Читайте також: Татарський вибухнув на запитанні, чому окупанти не підривають мости в Україні – відео

Джерело