QR-коди з розкладом актуальних маршрутних таксі з’явилися на зупинках у Корюківці

У Корюківці на двох зупинках транспорту з’явилися QR-коди з розкладом актуальних маршрутних таксі. Ідея створення цього проєкту виникла нещодавно, проте його швидко вдалося зреалізувати.

«Приблизно місяці півтора тому наш міський голова Ратан Ахмедов запропонував нам створити QR-коди з актуальним розкладом транспорту. Така практика вже використовується в деяких містах України, і нам здалося, що вона неабияк потрібна і для нашого міста. Оскільки дуже часто в місцевих пабліках у соцмержах люди цікавляться, коли та чим можна доїхати з Корюківки до Чернігова, Києва. Таким чином ми почали працювати над цим проєктом. Спершу ми шукали перевізників, які здійснюють рейси з нашого міста, та уточнювати інформацію про час і дні. Цю всю інформацію ми опублікували на нашому сайті. А вже потім і створили QR-коди з посиланнями на опубліковану там інформацію. Наразі QR-коди розмістили на двох зупинках міста: біля Будинку культури та місцевої фабрики», – розповіла в коментарі ЧЕЛАЙН Вікторія Лях, головний спеціаліст загального відділу виконавчого відділу Корюківської міської ради.

Ранні весняні гриби та небезпека: застереження чернігівського еколога

Щоб дізнатися, о котрій відправляється автобус, достатньо відсканувати код за допомогою телефона. Таким чином можна перейти за посиланням і дізнатися потрібну інформацію.

«Така ініціатива дійсно потрібна мешканцям міста. Найголовніше – це зручно. Наприклад, якщо додасться якийсь новий рейс, то ми зможемо просто додати інформацію про нього на сайт міста, таким чином оновиться інформація, і не потрібно буде заново друкувати QR-коди чи змінювати якусь роздруковану табличку», – пояснила ВікторіяЛях.

Наразі в громаді обговорюється створення нового проєкту з використанням QR-кодів.

«Хочемо зробити такі QR-коди з посиланнями на пам’ятники та культурні пам’ятки в громаді. Мета цього проєкту полягає в тому, аби гості міста та жителі більше цікавилися історією та знали, які місця можна відвідати. Наразі цей проєкт обговорюємо, проте, сподіваюся, скоро і його зреалізуємо», – зазначила Вікторія Лях.

Оксана Замятіна

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Tags

Источник

Новости Чернигова