РАЦС на Чернігівщині переїде до оновленого приміщення. ФОТО

Незабаром молодята у Ніжині зможуть оформити шлюб у новій урочистій залі – у будинку по вулиці Гоголя, де знаходиться місцеве управління праці та соціального захисту населення.

Про це кореспонденту Високого Валу телефоном повідомив депутат Ніжинради, радник міського голови Сергій Охонько.

За його словами, нині відділ державної реєстрації актів цивільного стану у Ніжинському районі (РАЦС) перебуває у старому приміщенні радянської доби та ще й у не зовсім романтичному місці – поблизу ринку на вулиці Московській, 3а. Відтак у чиновників визріла ідея: переселити майстрів «шлюбної справи» ближче до центру Ніжина. Тобто, на Гоголя, 6, до приміщення управління соцзахисту міської ради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ ЗНОВ МІНУВАЛИ РАЦС

«Були перемовини із Північно-Східним міжрегіональним управлінням міністерства юстиції у Сумах, якому підпорядковується Ніжинський РАЦС. Домовленість була така: міська рада власним коштом ремонтує приміщення і тоді вони згодні переїхати. Тому з бюджету міста виділили 300 тисяч гривень. Проведений тендер, є виконавець. Наразі тривають ремонтні роботи, які мають завершити упродовж місяця. Переїзд залежатиме від готовності керівництва РАЦСу», — пояснив Охонько.

Ті, хто укладатиме шлюб і не тільки, розповів він, займатимуть частину першого та другого поверху. Йдеться про кабінети, залу урочистих подій та сходи. Решта приміщень будівлі залишиться управлінню соцзахисту.

Фото – Facebook-сторінка Сергія Охонька

Источник