Рада скасувала мита та ПДВ на ввезення безпілотників та рацій


Рада скасувала мита та ПДВ на ввезення безпілотників та рацій

Дрон Mavic (Фото — ЕРА)

У понеділок, 6 лютого, Верховна Рада схвалила законопроєкти №8360/8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита на ввезення коптерів, тепловізорів, приладів нічного бачення та рацій. Нардепи ухвалили закони одразу в цілому, «за» 331 та 326 голосів, інформує член Комітету Верховної Ради з питань фінансів податкової та митної політики Ярослав Железняк.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: коротко про важливе

«Зняли всі бюрократичні обмеження по імпорту цих важливих для нашої оборони товарів. Закон розроблявся разом з волонтерськими організаціями», – додав нардеп.

Документи встановлюють, що тимчасово, на період дії воєнного стану в Україні, але не більш як до 1 січня 2024 року, звільняються від оподаткування ввізним митом та податком на додану вартість операції з ввезення на митну територію України БпЛА, оптичних та коліматорних прицілів, прицілів нічного бачення, тепловізійних біноклів, монокулярів та приладів нічого бачення.

Водночас зазначені пільги не застосовуватимуться до товарів, що мають походження з країни, визнаної державою-окупантом та/або державою-агресором, та ввозяться з території держави-окупанта чи з окупованої території України.

Підписуйтесь на наш Instagram: корисні пояснення актуальних тем

Джерело

Новости Чернигова