Рецепт здорового мікроклімату: професійна установка кондиціонера та його сервісне обслуговування від компанії Кондиціоне

За словами мешканців квартир і співробітників офісів, де встановила кондиціонер компанія Кондиціонери України, завдяки цій техніці не тільки дихається легше, але й стан шкіри поліпшується. І це не дивно, адже для підтримки краси та здоров'я шкіри важливо не тільки доглядати за нею, використовувати якісну косметику, доповнювати гігієнічні процедури в домашніх умовах послугами професійних косметологів, а й забезпечити комфортний мікроклімат в приміщенні, де ви знаходитесь більшу частину дня. Не всі вірять, що кондиціонери можуть впоратися з цим завданням, багато хто впевнений, що вони провокують застуди, пересушують повітря, ганяють по приміщенню забруднене повітря разом з пилом і мікробами. Хто ж правий?

 

Що робити, щоб встановлення кондиціонера пішло на користь здоров'ю?

 

Щоб кондиціонер не нашкодив вашому здоров'ю, потрібно дотримуватися кількох простих правил.

 

1. Купити кондиціонер з сучасним набором функцій.

2. Правильно вибрати місце встановлення.

3. Правильно експлуатувати техніку.

4. Не економити на регулярному обслуговуванні.

 

Якщо замовити монтаж кондиціонерів на https://air-conditioner.ua/uk/, професіонали виберуть оптимальне місце встановлення з урахуванням зручності виконання монтажних робіт. Але в першу чергу враховується розташування вікон, дверей, меблів у приміщенні. Найчастіше настінний кондиціонер встановлюють неподалік від вікна, на стіні, суміжній з ним, або над дверним прорізом. Важливо, щоб потік повітря не був спрямований в обличчя людині.

 

Також фахівцям цієї компанії можна замовити професійну чистку всіх вузлів кондиціонера, яку рекомендується виконувати 1-2 рази на рік. А ось про чистоту сітчастих фільтрів, які вловлюють пил, доведеться подбати самостійно. Їх потрібно знімати, промивати та сушити у затінку не рідше разу на квартал, а іноді й частіше, до 2 разів на місяць.

 

Корисні функції та правильна експлуатація

 

Найпоширеніша помилка, яку люди роблять в процесі експлуатації кондиціонерів – це надмірне охолодження повітря в приміщенні. Потрібно врахувати кілька моментів:

 

— якщо кондиціонер працює на охолодження, максимальна різниця між температурою повітря в приміщенні та на вулиці не повинна перевищувати 10 градусів;

— якщо ви щойно прийшли зі спекотної вулиці, не поспішайте різко знижувати температуру в приміщенні, для початку достатньо різниці в 5°. Цього ж правила потрібно дотримуватися, якщо ви заздалегідь включаєте та налаштовуєте кондиціонер через Wi-Fi, щоб він охолодив повітря до вашого приходу;

— при налаштуванні температурного режиму врахуйте, що кондиціонер заміряє температуру повітря біля внутрішнього блоку, тобто у верхній частині приміщення. Тому задавайте температуру приблизно на 2 градуси вище тієї, яку вважаєте комфортною для себе, адже тепле повітря піднімається вгору.

 

Втім, якщо в кондиціонері є функція I Feel, можна її активувати, тоді система буде орієнтуватися на температуру в тій точці, де перебуваєте ви (а точніше, пульт ДУ). У кондиціонерах Мітсубісі реалізована ще більш складна система контролю температури, датчики сканують температуру над поверхнею підлоги по всій площі приміщення та не допускають переохолодження повітря в нижній зоні. Є в кондиціонерах й інші корисні функції для захисту від переохолодження. Наприклад, завдяки мікроперфорації заслінок в деяких моделях повітряний потік розсіюється, і замість пронизливого вітру вас обдуває легкий бриз.

Источник

Новости Чернигова