Ремонт дороги Київ-Чернігів – найдорожчий проект Чернігівщини у 2021 році ВІДЕО

В обласній державній адміністрації презентували найбільші інфраструктурні проекти, які реалізовуватимуть цьогоріч.

 

Презентацію робила голова адміністрації Анна Коваленко. Пообіцяла спілкуватися з журналістами частіше, а саме щосереди.

 

В рамках «Великого будівництва» Чернігівщина витратить 5,5 мільярдів гривень. Левова частка, як і торік піде на ремонт доріг, а точніше однієї траси — Київ-Чернігів. Всього мають відремонтувати 80 кілометрів, з яких майже половина пролягає через нашу область.

 

«Наймасштабніший проект – це дорога Київ-Чернігів. Протяжність складе 80 кілометрів. 37 кілометрів проходить через Чернігівщину. Це буде 40-50 сантиметровий шар асфальту. Від Києва до Кіптів будуть встановлені нові знаки, освітлення та розмітка. Вартість робіт складе 5 мільярдів гривень», — сказала Анна Коваленко.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА ТРАСІ ЧЕРНІГІВ-КИЇВ ЛАТАЮТЬ АВАРІЙНІ ЯМИ

 

Другим за значенням проектом є модернізація приймальних відділень лікарень області. Окрім зовнішнього вигляду, медикам закуплять і сучасне обладнання.  

 

«Завдання проекту – привести до відповідного стандарту всі приймальні відділення до єдиного зовнішнього вигляду та оснастити новим обладнанням», — каже голова ОДА.

 

Крім того, на Чернігівщині будуватимуть нову школу у селі Григорівка.

 

Також завершать ремонт школи у Городні, Ічні та Журавці.  

 

Серед масштабних проектів 2021 року також реставрація заповідника у Качанівці, колишнього кінотеатру Щорса у Чернігові та завершення робіт у чернігівській Філармонії. 10-м проектом «Великого будівництва» цього річ стане реконструкція хірургічного корпусу обласної лікарні.

 

Детальніше у сюжеті

 

Источник

Новости Чернигова