Ремонт хірургічного корпусу обласної лікарні у Чернігові добігає кінця: коли буде працювати відділення

Близько пів року в Чернігівській обласній лікарні у приміщенні відділення щелепно-лицьової хірургії та хірургічної стоматології триває капітальний ремонт коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії. На його проведення виділено близько 10 мільйонів гривень.

Хід ремонтних робіт у медзакладі перевірили очільник робочої групи «Прозорість і підзвітність», перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем та начальник Управління капітального будівництва ОДА Ярослав Слєсаренко

Нагадаємо, хірургічний корпус обласної лікарні зазнав серйозних руйнувань внаслідок обстрілів російськими військами у лютому-березні 2022 року.

У будівлі замінили пошкоджену частину даху, віконні та дверні блоки, провели внутрішні електромонтажні та сантехнічні роботи (проклали комунікації та змонтували обладнання), відремонтували опалення, систему вентиляції, уклали плитку та поштукатурили й пофарбували стіни. Також облаштували системи протипожежного захисту та медичного газопостачання, змонтували частину медичного обладнання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЧЕРНІГОВІ СТВОРЯТЬ СПЕЦІАЛЬНУ РАДУ, ЯКА НАГЛЯДАТИМЕ ЗА ШКОЛАМИ МІСТА

«Роботи вже фактично завершені.   Сподіваємось, що на початку квітня об’єкт буде введено в експлуатацію», – зазначив перший заступник голови ОДА Костянтин Мегем.

Джерело – пресслужба Чернігівської ОВА.

Источник

Новости Чернигова