Резонансне вбивство на Чернігівщині могли скоїти заради сатанинських ритуалів

Вбивство 21-річного Олександра Ленця з Дідівців на Прилуччині викликало резонанс у суспільстві: у погребі у 23-річного сусіда Дмитра Бойка, який зізнався у ньому, знайшли предмети сатанинського культу.

Згідно до офіційної версії, яку поширили «ВісникЧ» та Gorod.cn.ua, Олександр Ленець 3 жовтня пішов з дому погуляти і зник. Його тіло зі слідами тілесних ушкоджень, замотане в поліетиленову плівку, виявили за тиждень на околиці села.

Правоохоронці опитали свідків і дійшли висновку, що останнім, хто бачив убитого живим, був Дмитро Бойко. Конфлікт, начебто, виник через борг у 20 тисяч гривень, які потерпілий взяв у нього і не віддав. Слідчі вважають, що саме Дмитро Бойко після скоєного відправив з телефону вбитого повідомлення. Йшлося про те, що той на заробітках у Києві і певний час не буде на зв’язку.

Ймовірну картину вбивства змальовано в ухвалі суду про обрання запобіжного заходу.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що 3 жовтня у вечірній час на стадіоні в селі Замістя Ленець і Бойко випивали разом. Бойко запропонував пройтись у бік звалища, що розташоване в безлюдному місці в протилежному напрямку від села. У подальшому між ними на грунті неприязних відносин, зумовлених не віддаванням боргу Ленцем, почалася сварка. Під час сварки, маючи умисел на вбивство, підозрюваний Бойко дістав з кишені складний ніж і вдарив Ленця в шию. Смерть наступила внаслідок різаної рани шиї з ушкодженням судин», — зазначено в документі.

Наразі поліція розслідує кримінальне провадження про навмисне вбивство. Підозрюваному загрожує від 7 до 15 років ув’язнення.

З тим, що Дмитро Бойко був єдиним убивцею, не погодилися рідні Олександра Ленця. До студії телевізійного шоу «Говорить Україна» приїздили старший брат останнього Максим та матір Марія. Обоє заявили — це не побутове вбивство, а ритуальне.

Вони наголосили: труп в поліетилені знайшли на кукурудзяному полі. Тіло було геть знекровлене, вирізаний кадик. У погребі Дмитра Бойка Максим виявив черепи, сатанинську ікону та інші ритуальні предмети.

Згодом криміналістка Тетяна Незенко знайшла там закопану Біблію з вирваними та спаленими сторінками та череп із сатанинською пентаграмою. Небайдужі люди надали їй речі, які знаходилися в будинку Дмитра Бойка – блокнот із закликами демонів, карти Таро та аркуш із … захисними молитвами. Додатком до цього моторошного комплекту були штані з плямами крові, які поліція чомусь так і не вилучила.

«Стосовно надрізу, який зробили півколом біля кадика. Таке ушкодження могло бути елементом глузування над біблійською легендою. Коли Адам не послухався Господа, зірвав яблуко, вкусив, поперхнувся і в нього утворився кадик», — припустила криміналістка.

У разі, якщо версія рідних підтвердиться, це може бути першим за 108 років ритуальним вбивством на Чернігівщині та в Україні.

Нагадаємо, востаннє подібний злочин було скоєно 1913 року у Києві.

Фото – ілюстративне.

Источник