РФ атакує під Куп’янськом і контратакує під Бахмутом, уже втратила 4000 загарбників – ЗСУ


РФ атакує під Куп'янськом і контратакує під Бахмутом, уже втратила 4000 загарбників – ЗСУ

Олександр Сирський (Фото: Міноборони України)

Росіяни атакують під Куп’янськом і ведуть контратаки під Бахмутом, Сили оборони «розбивають усі плани та намагання» загарбників, за два тижні РФ втратила понад 4000 окупантів, заявив командувач Сухопутних військ Олександр Сирський.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«Ворог не відмовляється від своїх планів та продовжує наступальні дії одночасно на декількох східних напрямках. Зокрема, попри великі втрати, росіяни атакують наші частини, які обороняються в районі Куп’янська. Крім того, ворог збільшив кількість використання дронів- камікадзе. На півночі та півдні від Бахмута російські війська намагаються перехопити ініціативу, шляхом проведення контратак», – написав він.

Втім, зазначає Сирський, оборонці «розбивають усі плани та намагання» загарбників захопити українську землю, окупанти щодня втрачають свої наступальні спроможності.

Російські війська втратили понад 4000 окупантів за два тижні у районі відповідальності Оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця», зауважив командувач.

Було знищено та пошкоджено понад 500 одиниць військової техніки росіян, підсумував він.

  • 9 листопада речник Командування Сухопутних військ розповів, що Куп’янський напрямок зараз є одним із найважчих на фронті – росіяни активно наступають там уже протягом місяця й зараз почали використовувати більше техніки
  • 11 листопада він повідомив, що на Бахмутському напрямку російські окупанти вже не стоять в обороні та почали атакувати з новою силою.
  • 12 листопада командувач Сухопутних військ підтвердив активізацію росіян біля Бахмута: намагаються відбити раніше втрачені позиції, атаки ворога відбиваються.
  • 13 листопада представник 26-ї бригади повідомив, що у районі Бахмута тривають тяжкі позиційні бої, але ЗСУ і далі утримують ініціативу.

Читайте також: ЗСУ: Під Бахмутом окупанти в активній обороні, намагаються повернути втрачене, ми готувалися

Джерело

Новости Чернигова