Рясні опади та сильний вітер пошкоджують дерева

11 червня 2024 р.   24   0

Негода вирує на Чернігівщині. До прикладу, у Прилуках дощі та сильний вітер пошкоджують дерева. За два дні рясних дощів у місті впало шість дерев. Про це повідомляє начальник відділу комунального господарства управління комунального господарства міської ради Павло Романько.

Один з прикладів – повалена липа біля зупинкового комплексу по вул. Київська. Дерево на вигляд фізично здорове, але через сильний вітер і через занадто вологий грунт воно впало.

Комісія з обстеження зелених насаджень оглянула дерева та склала відповідні акти. Наслідки негоди усуватимуть силами комунального підприємства «Міськсвітло». Станом на 10.30 ці роботи вже розпочалися.

Велика кількість опадів з прилуцьких доріг відводиться завдяки зливовій каналізації. 102 приямки приймають воду та відводять її до дренажної системи. Вона засмічується вуличним сміттям, піщано-сольовою сумішшю, опалим листям тощо. В такому разі приямки потребують уваги спеціалістів. На КП «Послуга» повідомляють, активізовано роботу щодо їх розчищення. Виконання таких робіт планують завершити протягом наступних місяців.

Також, як повідомляють спеціалісти, через сильні зливи зливова каналізація не встигає одномоментно увідбрати велику кількість дощової води. Це зумовлено технічними характеристиками каналізації. Після рясних опадів необхідно щонайменше півгодини, аби зібрати воду з поверхні і спрямувати її у дренажну систему.

Джерело

Новости Чернигова