Робота та задоволення для душі. На пташиному дворі Світлани Жукової

28 лютого 2024 р.   27   0

Вона досвідчений педагог, знана ведуча та організатор свят. Вона знається на грибах, рибальстві та садівництві, а віднедавна ще й птахівниця. Ідея тримати курей, та не простих, а елітних, з’явилася у Світлани Жукової рік тому.

Сумувати дійсно було ніколи, адже починала Світлана з азів. Її терпіння, наполегливість і, головне, віра в те, що позитивний результат обов’язково буде, дали плоди.

Аби розвести ту чи іншу породу яйці купувала по всій Україні, розповідає птахівниця. Щоби утримувати курчат у належних умовах придбала брудер.

Із тепла і добра – у дорослу птицю. Про своїх улюбленців пані Світлана знає все, як і про види курей, їх переваги і незначні недоліки.

І хоча жінка має обмаль часу – пані Світлана людина аж надто заклопотана, — все встигає. Не могли не запитати – птахівництво це теж робота чи дещо інше?

Птахівництво для Світлани Жукової – це перш за все задоволення для душі. І цим задоволенням вона ділиться з іншими. А ще господиня радить – ніколи не варто вагатися. Варто спробувати докласти зусиль і хотіння – і все обов’язково вийде. Прислухайтесь до порад, не пошкодуєте.

Джерело

Новости Чернигова