Росія готується до зимових ракетних ударів: у ГУР оприлюднили останні розвіддані

14 листопада 2023 р.   20   0

Окупанти проводять дорозвідку об’єктів критичної та військової інфраструктури в Україні, а також вербують агентів. У такий спосіб росіяни готуються до зимових ударів по території України, повідомляє розвідка.

«Масованих обстрілів ще не було. Але ми спостерігаємо, як вони проводять дорозвідку об’єктів і критичної, і транспортної інфраструктури», — заявив у коментарі Liga.net представник ГУР Андрій Черняк.

Спецслужби готуються до масових обстрілів РФ

За його словами, українські розвідники також присутні на території агресора. “Наші сили теж працюють на території Росії. Виявляють активність із вербування громадян України для збору інформації, фіксують і передають правоохоронним органам для відпрацювання», – зазначив представник ГУР.

Тим часом представники Служби безпеки України (СБУ) також активно працюють і намагаються вирахувати всіх, хто допомагає противнику здійснювати обстріли мирних міст. Головне завдання — діяти на випередження, щоб важлива інформація не дійшла до окупантів.

«Ми діємо так, щоб викрити навідника ще на етапі підготовки до злочину. Щоб він не виконав поставлене йому завдання», — зазначили в СБУ.

Масовий ракетний удар по Україні: коли може атакувати Росія?

Міністр енергетики Герман Галущенко вважає, що окупанти можуть чекати тривалих морозів, щоб почати новий етап ракетного терору.

“Мені здається, вони чекають суттєвого падіння температури, щоб вона тривалий час трималася на мінусі, і тоді будуть завдавати удари. В такому випадку, безумовно, низька температура додає шкоди, – заявив глава Міненерго в ефірі телемарафону 11 листопада, передає “24 Канал”.

«Поки ми не бачимо саме масованих атак, які були 10 жовтня (2022 року), коли вони використали під 100 ракет. Ми маємо інформацію, що вони до цього готуються, ми будемо відповідним чином реагувати», – додав Галущенко.

За даними української розвідки, зараз у росіян є в запасах близько 870 високоточних ракет, які можуть уражати об’єкти на відстань понад 350 кілометрів.

Нагадаємо, тиждень тому військовий аналітик та полковник ЗСУ Петро Черник припустив, що рейди “Шахедів” — ніщо інше, як комплексне вивчення нашої ППО.

«Чи будуть масовані залпи — я не маю ні найменшого сумніву. Питання лише коли і якою кількістю ракет. Поки що грудневий рекорд минулорічний, 236 ракет, вони не повторили”, — розповів Петро Черник.

Джерело

Новости Чернигова