росія витрачає в Україні боєприпаси швидше, ніж їх виробляє

Про це на щорічному форумі національної оборони імені Рейгана в суботу заявила директорка Національної розвідки США Евріл Гейнс.

 

«Я думаю, що він (Путін) усе більше дізнається про виклики, які постали перед військовими в Росії. Але нам все ще не зрозуміло, чи має він зараз повну картину того, наскільки складні завдання стоять перед ними… Ми бачимо нестачу боєприпасів, проблеми з моральним духом, постачанням, логістикою, цілу низку проблем, які перед ними постали»,

– сказала вона.

Глава Національної розвідки США підкреслила, що Росія «дуже швидко» використовує запаси боєприпасів в Україні, й за американськими оцінками, російські сили «не здатні самостійно виробляти те, що вони витрачають на даному етапі».

 

«Ось чому ви бачите, як вони звертаються до інших країн, щоб по суті отримати боєприпаси… і ми зазначили, що їхні високоточні боєприпаси закінчуються набагато швидше в багатьох аспектах»,

– пояснила вона.

Як приклад Гейнс навела задокументовані розвідкою США факти постачання боєприпасів до Росії з Північної Кореї, «але на сьогодні їх було небагато», а також намагання Москви отримати певні типи високоточних боєприпасів від Тегерана, що може «викликати велике занепокоєння з погляду їхньої потужності».

Нагадаємо, за даними британської розвідки, Росія, ймовірно, вже майже вичерпала свої запаси іранських дронів-камікадзе для ударів по Україні і намагатиметься їх поповнити.

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

 

 

 

  Джерело: eurointegration.com.ua

Источник

Новости Чернигова