Росіяни готуються до наступу й одночасно благають про переговори – Данілов


Росіяни готуються до наступу й одночасно благають про переговори – Данілов

Фото: РНБО

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявив, що росіяни готуються до нового наступу, але паралельно ледь не благають про переговори. Про це він сказав у понеділок в ефірі Радіо NV.

Читайте нас в Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«Сьогодні Путін ставить завдання повного захоплення Луганщини та Донеччини, жодної таємниці в цьому немає», – сказав Данілов.

Він підтвердив, що російський наступ може бути прив’язаний до 24 лютого як річниці повномасштабного вторгнення.

«На засіданні Ставки верховного головнокомандувача [6 лютого] президент України всі ці питання спільно з членами Ставки проговорював. Ми так само готуємося. Ми готуємося до будь-якого розвитку подій. Розуміємо, що відбувається у ворога, його стан», – сказав Данілов.

Він запевнив, що Росія не зможе захопити Україну, як вона того хотіла, але й Україні потрібно буде «дуже багато працювати, аби ми звільнили всю нашу землю», включно з Кримом.

Це починають розуміти і в Росії, сказав Данілов.

«Досягти тих [цілей], які вони собі ставили щодо захоплення нашої країни, у них немає жодних спроможностей. Тому на сьогодні благають. Беруть цілий пул перемовників. Вони зараз ведуть величезну роботу з певними групами, аби вони вступили в перемовини. Вже і Бразилія, і кого тільки немає в посередництві: «нумо домовлятися, щоб якось розв’язати це питання»», – розповів Данілов.

  • Минулого тижня Данілов сказав, що Росія готується до максимальної ескалації, збирає всі можливі сили. Тому найважчі бої ще попереду, а наступні кілька місяців будуть вирішальними у визначенні ходу війни.
  • Захід сумнівається, що РФ досягне успіху під час наступу навесні.

Читайте також: Наступ неминучий: що готує російсько-українська війна у лютому

Джерело