Російські війська протягом 2 березня інтенсивно обстрілювали прикордоння Чернігівщини

Протягом 2 березня російські війська інтенсивно обстрілювали прикордоння Чернігівщини. Під вогонь потрапили Новгород-Сіверська, Сновська та Семенівська громади.

Цю інформацію Високому Валу повідомила речниця Чернігівського прикордонного загону Галина Шеховцова.

З її слів, зранку ворог обстріляв Новгород-Сіверську громаду обстріляли зі ствольної артилерії. Прикордонники зафіксували 13 приходів.

Пізніше, двічі — Сновську. Вогонь вели з артилерії та САУ: шість та вісім вибухів.

Семенівську громаду почали обстрілювати з 12:25. Вогонь вели з мінометів 120 мм калібру. Прикордонники зафіксували сім вибухів. О 13:00 окупанти продовжили обстріл громади вже з артилерії — 30 вибухів. Потім ввечері, о 23:10 та о 23:20 окупанти вели мінометний вогонь — дев'ять вибухів. Після опівночі прикордонники зафіксували ще три приходи з міномета 120 мм калібру.

Внаслідок обстрілів постраждали декілька житлових будинків в одній з громад.

Фото — Володимир Нідзельский.

Источник

Новости Чернигова