Розбірки по-прилуцьки, які завершилися кулею в ногу і пах та наробили галасу на всю Чернігівщину

07 червня 2024 р.   39   0

3 червня до Прилуцького відділу поліції надійшла заява від прилучанина Олександра Жданова, який отримав два поранення. Як розповів потерпілий, в нього з травматичної зброї стріляв депутат Прилуцької міської ради Валентин Харченко.

Тоді пан Олександр і гадки не мав, що на нього чекав збройний напад, оскільки чекав на звичайну чоловічу розмову.

Складні відносини між чоловіками існують вже давно через те, що Олександр Жданов живе із колишньою дружиною Валентина Харченка і такі погрози з боку останнього були вже не раз.

Після деякої розмови Валентин Харченко два рази вистрілив з травматичного пістолета, згодом взагалі пригрозив вбити Олександра Жданова та зник у невідомому напрямку. А пан Олександр не гаючи часу поїхав до лікарні за невідкладною допомогою, де лікарі дістали дві кулі.

В лікарні Олександр Жданов перебуває вже кілька днів, проте лікарі ситуацію коментувати відмовились.

Потерпілий прагне, аби кривдник поніс заслужене покарання, бо на його думку ця людина є небезпечною для суспільства.

За фактом стрілянини поліція під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури розслідує кримінальне провадження за ст. 125 КК України «Умисне легке тілесне ушкодження», що карається штрафом до 50 неоподатковуваних мінімумів, громадськими роботами на строк до 200 годин або виправними роботами на строк до 1 року.
Учасників конфлікту поліцейські опитали, причини та обставини події з’ясовуються, досудове розслідування триває.

Джерело

Новости Чернигова