Роз’їхалися, мабуть, назважди: доля «Лісапетного батальйону»

«Лісапетний батальйон» з села Орликівка на Семенівщині роз’їхався. Ганна Козіна, лідерка гурту, живе в Чернігові. Покинула рідне прикордонне село після масованих обстрілів росіян, — повідомляє Вісник Ч.

Наші орликівські бабусі в автобусі у 2012 році заспівали пісню «Лісапетного батальйону» Наталії Фаліон «Лісапєт» і прославилися. Відео попало в інтернет, стало поширюватися.
— Мирне життя — це було так недавно і так давно, — журиться Ганна Козіна. — Я виїхала з Орликівки в серпні цього року. 29 липня, у суботу, був сильний обстріл. Ми там ще кілька днів побули. Хата моя напівзруйнована. Веранда практично вся знищена. Живу в доччиній квартирі.
— Де ваші подруги-співачки з гурту «Чиста криниця»?
— Роз’їхалися, і скоріш за все, назавжди. Нас було шестеро з самого початку. Зі старого складу лишилося троє: я, Раїса Семененко, Галина Бондар. Троє померло. Першою — Валентина Семенченко. Потім Наталія Шаповал. Третьою — Ніна Єрмоленко, наша запєвала. Додалися нові співачки, теж виїхали. Оксана Бардакова, Наталія Мелачиш, донька Ніни Єрмоленко. Алла, директорка будинку культури, зараз у Києві.
— «Чиста криниця» виступала останній раз у 2020 році на Дні села, — говорить Алла Протащук, староста Орликівки. — Інколи співали в клубі. Але вже не всім складом. В Орликівці зараз живе чоловік 20. Лишилися, незважаючи на обстріли, у кожного своя причина. Я працюю там у старостаті. На вихідні їду в Корюківку до сина.

Фото: «Лісапетний батальйон»

Тамара Кравченко

Фото з інтернету

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram Viber Facebook Instagram Теги: Лісапетний, Батальйон, Чернігівщина

Источник

Новости Чернигова