Розкрадають природні ресурси. У Чернігівській області незаконно рубали дерева і добували пісок

Екологи б’ють на сполох: на Чернігівщині все частіше фіксуються випадки незаконної заготівлі природних ресурсів. Минулого тижні було виявлено два факти: порубку дерев та видобування піску, повідомляє Державна екологічна інспекція у Чернігівській області.

Так у Сосницькому районі інспектори виявили незаконний видобуток піщано-гравійної сировини біля урочища Красна гора.

Видобування корисних копалин проводилось за допомогою  механічних засобів, кар’єрним способом. Осіб причетних до видобування корисних копалин у ході перевірки встановити не вдалося. 

Сума збитків становить 1 мільйон 388 тисяч 562 гривні. Матеріали по справі передали до Сосницького відділення поліції. Наразі відкрито кримінальне провадження.

А козелецькі поліцейські шукають причетних до незаконної рубки дерев у прибережній захисній смузі вздовж берега старого русла річки Десна біля села Соколівка.

Тут екологи знайшли ділянку, на якій невідомі знищили 62 дерева (верба – 59, тополя – 3). Збитки склали майже 516 тисяч гривень.

При цьому дерева браконьєри залишили на місці – на березі водойми і на польових дорогах, які ведуть до річки. Окрім того, частинами зрубаних дерев перегороджено та захаращено вхід старого русла Десни.

Державна екологічна інспекція

Источник

Новости Чернигова