Розшукували майже всю ніч: на Прилуччині підліток посварився із матір’ю та втік з дому

Прилуцькі поліцейські розшукали та повернули додому 16-річного зниклого хлопця, який після сварки з матір’ю блукав вулицями свого села.

Про це повідомляє поліція Чернігівської області на своїй сторінці у Facebook.

До Прилуцького районного відділу поліції звернулась жителька Ічнянської громади із повідомленням про те, що її 16-річний син ввечері після суперечки вийшов з дому та не повернувся. Його телефон був вимкнений. Рідні намагалися самотужки знайти дитину, але пошуки були марними. Вночі вони подзвонили до поліції.

Отримавши прикмети зниклого, поліцейські вирушили на його пошуки. Майже всю ніч правоохоронці ретельно обстежували околиці села, вулиці, стадіон, покинуті будинки та навідувались до його знайомих.

Невдовзі на одній із вулиць правоохоронці помітили схожого за описом хлопця. Підліток справді виявився розшукуваним. Він дуже змерз та намагався дістатися додому. Поліцейські посадили юнака до службового автомобіля та доправили додому.

ЧИТАЙТЕ  ТАКОЖ:  СИЛЬНО ВИСНАЖИВСЯ ДОРОГОЮ НА РИБАЛКУ: ПАТРУЛЬНІ ДОПОМОГЛИ 65-РІЧНОМУ ЧЕРНІГІВЦЮ ДІСТАТИСЯ ДОДОМУ

Правоохоронці притягнули матір хлопця до відповідальності за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Фото – Поліція Чернігівської області.

Источник

Новости Чернигова