Розвідники отримали від волонтерів 150 дронів-камікадзе, які можуть літати 100 км/год


Розвідники отримали від волонтерів 150 дронів-камікадзе, які можуть літати 100 км/год

Фото: ГУР МО

Підрозділ Головного управління розвідки отримав партію від волонтерів дронів-камікадзе. Про це повідомляє ГУР МО.

Пояснюємо складні речі простими словами – підписуйся на наш YouTube

«Підрозділ розвідників, який виконує бойові завдання на фронті, отримав партію дронів-камікадзе від волонтерського штабу «Українська команда», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, ГУРівці отримали керовані FPV-дрони з якісною камерою, які здатні розвивати швидкість до 100 км/год і підійматися на висоту до 1000 метрів. Корисне навантаження FPV-дрона – понад 1 кілограм вибухівки.

«Тисячі громадян пожертвували на придбання 150 таких дронів-камікадзе, які спалять багато ворожих цілей на нашій землі», – написали у ГУР.

  • 23 липня 2023 року фонд Сергія Притули продав з аукціону «мапу Буданова» за 14 млн грн, кошти від продажу підуть на п’ять розвідувальних комплексів БПЛА EOS C VTOL для ГУР.
  • 3 серпня бійці Головного управління розвідки отримали від волонтерів безпілотні літаки-бомбери, від яких у росіян буде «жах».
  • У ГУР заявили, що недавні атаки дронів на Москву не призвели до якихось серйозних руйнувань у столиці РФ, проте важливі не цілі, а наслідки, оскільки такі нальоти безпілотників є антирекламою для РФ як продавця зброї.

Читайте також: Бійці ГУР «Шаман» отримали завдання: вбити високопоставлених офіцерів РФ – The Times

Джерело

Новости Чернигова