Рух транспорту вулицею Любецькою у Чернігові планують відкрити наприкінці травня

Відкрити проїзд вулицею Любецькою у Чернігові планують наприкінці травня, перекриття ділянки від Ріпкинської до Широкої продовжили до 31 травня.

Таке рішення ухвалили на засіданні виконкому Чернігівської міської ради 24 квітня.

Зараз триває процедура з визначення підрядника, який має виконати асфальтування на зазначеній ділянці, після чого проїзд буде відкрито. 

«Тендер уже відбувся, завершується оскарження. Якщо погодні умови дозволять, то наступного тижня підрядник заходить на Любецьку. Для того, щоб виконати роботи і відкрити рух, треба близько трьох тижнів. Якщо швидше закінчать, ми із задоволенням приймемо рішення і відкриємо вулицю раніше», – повідомив в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако. 

Нагадаємо, у зв’язку зі значною зношеністю мережі та пошкодженнями, завданими під час бойових дій, минулого року виконувалася реконструкція водопроводу по вулиці Любецькій.

Перша ділянка – від вулиці Івана Мазепи до Ріпкінської – була повністю відкрита для проїзду наприкінці листопада. У зв’язку з погодними умовами, відновлення пошкодженого покриття на ділянці від вулиці Ріпкинської до Широкої  перенесли на весну 2024 року. 

Джерело – пресслужба Чернігівської міської ради.

Фото – пресслужба Чернігівської міської ради.

Источник

Новости Чернигова