Серед ночі крав продукти, поки жінка спала

Крав, поки спала. Устигла вихватити в злодія банку з квашеною капустою.

Поки 52-річна Алла Гавриленко спала, з її хати злодюга намагався винести продукти.
Пише 
Вісник Ч

— Почула шурхіт у хаті десь о третій ночі, прокинулася і побачила незнайомого дядька. Устигла вихватити з його рук банку з квашеною капустою, — описує ту ніч Наталія ГРИГОРЕНКО, староста Ільмівки. — Вхідні двері жінка не замикала. Село розташоване за два кілометри від кордону з білоруссю, постійно потерпає від обстрілів. Тож у такий спосіб місцеві залишають собі вільний шлях, аби швидко вибігти з оселі.
Кілька годин вистачило поліцейським Чернігівського райуправління поліції, щоб спіймати крадія. Ним виявився 47-річний Григорій Куценко, раніше судимий, із села Перепис. Чоловік родом із Сосниччини, у селі проживав зі співмешканкою. Ніде не працювали, випивали.
— Того дня цей чоловік багато де відмітився, бачили його і в інших селах. Лазив по нежилих хатах. При затриманні в нього знайшли не тільки продукти, — додає Наталія Вікторівна. — Олію, консервовані гриби в літровій банці, помідори в трилітровій забрав у Алли Михайлівни. З нежилих хат украв простирадла з вишивкою, відрізи тканин, чашки, качани капусти, цукорницю. За нею і впізнали, з чиєї хати все це. Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Ольга САМСОНЕНКО
Фото з мережі
Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Источник

Новости Чернигова