Сесія Ніжинської міської ради: 59 важливих рішень менше ніж за годину

10 лютого 2023 р.   42   0

59 важливих рішень менше аніж за годину прийняли депутати на першій у цьому році сесії Ніжинської міської ради. Вперше в Ніжині прийнято програму сприяння розвитку волонтерської діяльності.

Депутати прийняли у комунальну власність важливий гуманітарний вантаж від міста-побратима Іматри. Це 4 генератори, 5 електростанцій та 6 обігрівачів. А також не менш важливу гуманітарну допомогу з Японії — два потужних дизельних генераторів.

В ході роботи сесії прийнято рад важливих рішень стосовно приєднання Ніжинської центральної  районної лікарні до ніжинської міської з метою створення єдиного медичного комплексу.

У Ніжині затвердили Концепцію розвитку велосипедної інфраструктури. Планується впровадження нової та покращення вже наявної, що забезпечить розвиток системи велосипедного руху.

Консолідованою роботою депутатського корпусу очільник Ніжина задоволений. Каже — це результат плідної роботи профільних комісій. Попередньо усі питання були ретельно вивчені та без обговорень і майже одноголосно прийняті на сесії.

Джерело