Сфера використання та принцип роботи мобільних 4G-модемів

Через регулярні вимкнення електропостачання, суттєво знижується якість зв'язку. Це пов'язано з тим, що від електропостачання живляться і 4G-вежі, які встановлюють зверху на високих будівлях. Проте покращити ситуацію можливо, якщо використовувати спеціальні 4G-модеми, роутери, які не лише перехоплюють сигнал 4G, але й посилюють його.

Що таке 4G-модем, та як він працює?

Сучасний usb модем для мобільного інтернету, що представлений за посиланням modem.in.ua/g109657204-3g4g-modemy нагадує собою невеличку флешку, яка всередині містить слот для сім-картки. Після встановлення тарифу, який передбачений оператором, можна використовувати модем для роботи або відпочинку. Використовуючи такий пристрій, можна працювати у дорозі, проте варто ретельно обирати свій маршрут, адже в умовах сільської місцевості сигнал слабшає. У такому випадку доведеться придбати додаткову антену та підсилювач сигналу 4G, якщо він слабкий.

Принцип роботи 4G-модемів та роутерів:

— Пристрій може працювати з використанням одразу двох протоколів 3G та 4G. Якщо сигнал 4G зникає, прилад без проблем самостійно перемикається на 3G. Завдяки цьому вдається виконати вчасно роботу, а також навчатися в режимі онлайн, навіть коли у будинку немає світла, а 4G вежі погано працюють.

Ще одним чудовим пристроєм варто вважати 4G-роутер. Це прилад, який зовні дуже схожий на звичайний роутер, проте працює він за іншим принципом. Він роздає не дротовий інтернет, а 4G. В середині роутера міститься спеціальний відсік для сім картки.

Для таких пристроїв краще обрати сім-карти з безлімітним інтернетом, що дозволять насолодитися чудовою якістю відтворення відео.

Сфера використання 4G-модемів та роутерів

Пристрій працює, так само як і wi-fi роутер, але він роздає сигнал від 4G користувачам, які знаходяться у будинку. Це резервний тип отримання інтернету, який можна використовувати під час вимкнення електроенергії, або на дачі та у селищах, де немає дротового інтернету, а рідні звикли відпочивати, не відмовляючись від соцмереж.

Використовуючи сучасні прилади, навіть в умовах регулярної відсутності світла, можна без перешкод працювати та навчатися. Якщо є можливість переплатити, віддавайте перевагу 4G роутерам з декількома антенами. Вони мають більший радіус дії та краще ловлять сигнал, навіть якщо він досить слабкий.

Якщо ви постійно подорожуєте та хочете, щоб мобільний інтернет був кращим, можна було ним користуватися ним навіть у найвіддаленіших куточках нашої країни, обирайте 4G модеми та не забудьте додатково придбати спеціальну антену, яка буде підсилювати сигнал. Обирайте універсальні пристрої, які можуть працювати при наявності 3G та 4G, а не користуватися лише одним типом мережі.

Источник