Ще у реанімації: діти, які постраждали в пожежі на Чернігівщині, лікуються в столиці

7 лютого у Новгород-Сіверському на вулиці 8 Березня горів житловий будинок, що орендувала родина Суржанських. З пожежі врятували двох дітей — 13-річного Максима і 12-річну Дарину.

Діти були без свідомості, отримали опіки тіла, опіки верхніх дихальних шляхів та отруїлися чадним газом.

Два дні Максим та Дарина лікувалися в Чернігівській обласній лікарні. Згодом були направлені в опікове відділення Київської міської клінічної лікарні №2.

«Діти зараз у реанімації, але стан кращий. У свідомості. Про пожежу не розмовляємо, не хочу травмувати їх ще більше. Грошей багато пішло на лікування і ще більше треба в майбутньому. Після таких опіків лікування і реабілітація тривала. Потрібко багато операцій з пересадки шкіри. Даринці вже зробили п’ять операцій, у Максима — дві», — розповідає мати, 34-річна Олена Суржанська.

На питання, що ще потрібно діткам, Олена відповіла, що одягу дівчатам наносили. На перший час ніби є. А от у Максима немає нічого. У нього 38-39 розмір ноги, зріст близько 150 сантиметрів.

«Я постійно знаходжусь поряд з дітьми у Києві. Старша донька поки з моїм чоловіком у його батьків. Коли Максима і Дарину випишуть з лікарні, будемо думати про нове житло. Зараз не до цього, — каже жінка.

Власники будинку, що згорів, претензій до родини не виставляють.  Розуміють, що діти у важкому стані, і всі кошти йдуть на лікування. Лише сказали, що приїдуть наприкінці березня і  будуть щось вирішувати.

Картка для допомоги постраждалій родині:

5167 4900 9467 5387 «Ощадбанк», Суржанська Олена Олександрівна.

Телефон Олени 050-601-92-40.

Автор — Ольга Самсоненко, тижневик «Вісник Ч», джерело — gorod.cn.ua

Источник

Новости Чернигова