Школи Чернігівщини отримали 23 генератори та 18 біотуалетів для облаштування укриттів

23 генератори та 18 біотуалетів передали до 21 закладу загальної середньої освіти у Бахмацькій, Борзнянській, Киїнській, Комарівській, Коропській, Лосинівській, Ніжинській, Носівській, Прилуцькій, Талалаївській громадах.

 

Кількість обладнання відповідає  попередній оцінці потреб закладів. Така допомога — чергова партія від міжнародної неурядової організації Finn Church Aid (фінська організація) в межах проєкту «Безпечне повернення до навчання» в Україні.

 

Про це повідомляє Чернігівська ОВА.

 

Як зазначив начальник Управління освіти і науки ОВА Юрій Музика, це дасть можливість не тільки створити безпечні умови для перебування в укриттях дітей та педагогів, а й налагодити освітній процес під час повітряних тривог.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЩЕ 25 ГЕНЕРАТОРІВ ДОСТАВИЛИ ДЛЯ КРИТИЧНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ГРОМАД ОБЛАСТІ

 

 

Загалом у межах ініціативи FCA закуповує і передає 39 генераторів та 40 біотуалетів, а також інше обладнання і навчальне приладдя для закладів загальної середньої освіти Чернігова та області, яким допомагає з ремонтом. А також — створює тимчасові навчальні простори та центри цифрового навчання. Організація розпочала і програму психологічної підтримки учнів та вчителів, тренінгів із надання першої психологічної допомоги та соціально-емоційного навчання.

 

 

 

Источник