Шматок ресори влучив у голову: на підприємстві на Чернігівщині помер 60-річний чоловік

Трагічна подія сталася у селищі Холми Корюківського району 3 березня.

Правоохоронці отримали повідомлення про загибель людини від медиків «швидкої», які виїздили на виклик, повідомляють Сусіди.City.

Того дня місцевий житель, який працював електрогазозварювальником місцевого сільгосппідприємства, допомагав проводити ремонтні роботи водію вантажного автомобіля. Під час ремонту відколовся шматок ресори, який влучив у голову чоловікові, що й призвело до фатальних наслідків.

«Чоловік лежав на правому боці у калюжі крові, на голові була рана. На той момент у нього вже з’явилися ознаки біологічної смерті. Кардіограма підтвердила загибель людини», — розповілаТетяна Каймова, фельдшерка Холминського пункту Корюківської станції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, яка виїздила на місце події.

У поліції повідомили, що проведено розтин тіла, встановлено попередню причину смерті: внутрішньочерепна травма. Порушено кримінальне провадження за ч.2. ст. 272 (Порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).

Загиблому чоловікові було 60 років. Разом з дружиною, яка працює на цьому ж сільгосппідприємстві, мають двох дорослих синів.

Источник

Новости Чернигова