Що потрібно знати про мікропозику

Послуги кредитування поширені в Україні, рятуючи людей у разі фінансових труднощів. Кілька років тому кредити були відомі лише як банківські, коли людині потрібно було йти у відділення, чекати на приймання до спеціаліста та рішення з видачі позики. Супроводжувалося кредитування у банку безліччю формальностей, через що отримати позикові кошти могли далеко не всі претенденти. Послуга кредит без відмови, що з'явилася пізніше, спростила процедуру отримання кредиту.

 

Люди оцінили комфорт та доступність мікрокредитування, яке виконується у дистанційному режимі, а отже можна отримати гроші, не виходячи з дому. І навіть якщо гроші потрібні дуже терміново, і потреба в них виникла в неробочий час, наприклад вночі, ввечері або у вихідний день, жодних складнощів з оформленням онлайн позики не виникне. Достатньо звернутися на сайт МФО Треба Кредит, щоб подати заявку та скористатися фінансовою послугою. TrebaCredit – це нова мікрофінансова компанія, яка вже зарекомендувала себе як зручний, надійний та стабільний сервіс. Її діяльність регулюється законодавчими органами, що виключає будь-які неправомірні дії.

 

Коли можна користуватися послугами кредитування?

 

Дехто побоюється звертатися до МФО через свою фінансову неграмотність. Вони бояться, що доведеться багато повертати, а у разі не погашення заборгованості, отримувати штрафні санкції. Ті, хто вже позичав гроші в компанії, знають, що жодних прихованих платежів та комісій нараховуватись не буде. Все прозоро та чесно: клієнт бачить умови кредиту, які залишаються незмінними протягом усього терміну кредитування. Ці умови фіксуються у договорі, який підписує позичальник. Підпис означає, що він погоджується з умовами договору та зобов'язується їх виконувати: повертати зазначену суму до необхідної дати.

 

У МФО доречно звертатися, коли позикова сума здатна задовольнити потреби, що виникли. Розмір кредиту повинен покривати витрати й відповідати фінансовим можливостям позичальника. Якщо дотримуватись певних рекомендацій, проблем із поверненням кредиту не виникне.

 

— Брати позику лише тоді, коли це дійсно необхідно. При цьому потрібно бути впевненим, що кредит зможе бути погашений. Розумно планувати витрати з огляду на найближчі доходи, чи то зарплата, пенсія, стипендія або соціальні виплати.

 

— Вказувати у кредитній заявці суму, яка не перевищує витрати. Чим меншу суму бере позичальник, тим менше йому доведеться повертати. Для нових позичальників кредит доступний у розмірі 1000–10000 гривень. Термін повернення позикових грошей становить 15 днів.

 

— Уважно читати умови кредитування та повернення коштів. Позика видається клієнтам, які відповідають вимогам фінансової компанії. Це вік із 18 до 70 років. Наявність українського паспорта та ІПН. Відсутність прострочення за кредитом у цій МФО.

 

Як отримують мікропозику?

 

Кредит, що оформляється онлайн, зараховується клієнту на банківську картку. Карта може бути будь-якого банку України, але видана на ім'я позичальника. І в неї має бути актуальний термін дії. Позичальник обирає суму кредиту, використовуючи онлайн калькулятор. Програма сама розрахує розмір кредиту та дату його повернення. Для отримання позики потрібно створити на сайті кредитного сервісу особистий кабінет шляхом реєстрації за номером телефону або електронною адресою. Далі заповнюється кредитна заявка з зазначенням персональної інформації та паспортних даних. Також потрібно прикріпити фото документів і прив'язати до облікового запису банківську картку, на яку будуть зараховані гроші.

Источник

Новости Чернигова