Шпиталь на передовій отримав наркозно-дихальний апарат від БФ «Надія» та партнерів. ФОТО

Благодійний фонд молодіжної ініціативи «Надія» спільно з Благодійним фондом HopeUA, фондом Дениса Парамонова та партнерами здійснили чергову гуманітарну місію у прифронтові лікарні Донеччини.

 

В один з медзакладів на передовій благодійники придбали та доставили нове сучасне обладнання — наркозно-дихальний апарат з компресором та апарат УЗД.

 

 

«Під час останнього візиту в один з прифронтових шпиталів Донеччини ми з партнерами доставили новий сучасний наркозно-дихальний апарат Mindray, який потрібен для проведення якісної низькопотокової седації та наркозу під час оперативних втручань», — розповів амбасадор Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія», відомий композитор Євген Хмара.

 

 

Також команда «Надії» передала на передову новий апарат УЗД, який є незамінним для діагностики в умовах великого потоку поранених, більшість з яких мають тяжкі травми.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ШПИТАЛЬ НА ПЕРЕДОВІЙ ОТРИМАВ УЛЬТРАЗВУКОВІ СКАЛЬПЕЛІ ВІД БФ «НАДІЯ» ТА ПАРТНЕРІВ

 

«Це не перше обладнання, яке ми придбали для шпиталів Донбасу. МРТ апарат, два апарати КТ, десятки УЗД та рентген-апаратів, підігрівачі інфузій, ультразвукові скальпелі, апарат для гемодіалізу, сотні медичних моніторів — усе це обладнання працює в різних медзакладах вздовж лінії фронту і допомагає медикам лікувати наших захисників. І коли лікарі пишуть, що надане обладнання врятувало життя військового, допомогло зберегти йому кінцівки чи було використане у надскладній операції, розумієш наскільки це важливо», — зазначив перший заступник голови Комітету ВРУ з питань здоровʼя нації Валерій Дубіль.

 

 

Також фонд «Надія» з партнерами доставили великий медичний вантаж, засоби захисту та будівельні матеріали у лікарні Покровська, Торецька та Краматорська.

 

Ця гуманітарна місія відбулася за підтримки партнерів: компанії Медирент, Катіон Інвест, Корпорація «Біосфера», БУДХАУСГРУПП, «Дойч-Фарм», ПРАТ «ЦЗФ Мирноградська», ТОВ «Краснолиманське», фонду GEM у партнерстві з Howard G. Buffett Foundation, EltechTrust, Revival Foundation, мережі будівельних магазинів «33 квадратні метри».

 

 

«Тут, на передовій, титанічними зусиллями військових, медиків, волонтерів та місцевих мешканців, наближається мир і наша перемога. А ми допомагали, допомагаємо і будемо це робити стільки, скільки буде потрібно!» — резюмував Євген Хмара.

 

Детальніше у відео:

 

 

Источник

Новости Чернигова