Штраф 45 000 гривень — ціна незаконної торгівлі

04 січня 2024 р.   8   0

Штраф 45 000 гривень за неліцензійний продаж алкоголю та цигарки без акцизної марки. В ході проведення заходів, спрямованих на протидію нелегальному ринку підакцизної продукції поліцейські перевірили законність продажу тютюнової та алкогольної продукції у одній із крамниць міста Ічня.

Поліцейські встановили, що 43-річна власниця магазину продавала алкоголь без отриманні відповідної ліцензії, також на цигарках, які реалізовувалися у крамниці були відсутні марки акцизного податку. Відносно правопорушниці поліцейські склали адміністративні протоколи.

Також виявили правопорушення правоохоронці у одному з магазинів м. Прилуки. Жінка продала рідину для заправки електронної сигарети 15-ріфчному підлітку. Співробітники ювенальної превенції Прилуцького районного відділу поліції склали адміністративний протокол на продавчиню.

Поліція закликає підприємців та продавців неухильно дотримуватись вимог чинного законодавства, просити покупців надавати документи, що підтвердять їх вік та не продавати тютюнові та алкогольні вироби дітям.

Джерело

Новости Чернигова