Штраф за паркування: за тиждень інспектори склали 110 протоколів. Як реагують чернігівці?

За трохи більше, ніж тиждень роботи, інспектори з паркування у Чернігові склали 110 протоколів на суму 69 тисяч гривень.

Легковик припаркований ближче 10 метрів від виїзду з прилеглої території. На це вказує лазерний приклад. Інспектори з паркування склали на власника цього авто протокол на суму 680 гривень.

Штраф отримала і чернігівка Тетяна Бивалькевич, коли залишила неправильно припарковану машину ідучи на роботу.

– Квитанцію отримала, бо тут я вже дійсно порушила – моя машина була припаркована від пішохідного переходу на відстані 7,5 метрів. Згідно з ПДР, можна паркуватися не ближче, ніж за 10 метрів від пішохідного переходу, – каже Тетяна Бивалькевич.

Тетяна каже, не знала, що в місті працюють інспектори з паркування, а на око їй важко визначити відстань до пішохідного переходу.

За словами начальника відділу контролю за паркуванням Дениса Короля, інспектори деколи пробачають водіїв, які паркуються на відстані 8-9 метрів від пішохідних переходів.

Чернігівців постанови обурюють, каже адвокатка Ярослава Підмогильна. Але, за її словами, поки у місті не було випадків оскарження дій інспекторів з паркування.

Мови про незаконність дій інспекторів іти не може, каже юрист Олексій Кінебас.

Нагадаємо, штраф за неправильне паркування становить від 340 до 680 гривень і складається на власника авто. Протягом 10 днів сплатити можна 50% від штрафу. Також у автомобілістів є 10 днів, щоб оскаржити постанову у судовому порядку.

СУСПІЛЬНЕ. ЧЕРНІГІВ

Источник