Сидів під деревом: поліція розшукала 73-річного пенсіонера, який добу блукав у лісі на Чернігівщині

Вдень 25 серпня в лісі Новгород-Сіверського району правоохоронці знайшли дідуся, який блукав там добу.

Про це повідомляє Поліція Чернігівської області на своїй сторінці у Facebook.

Про зникнення 73-річного пенсіонера поліцію повідомив син. Він розповів, що батько зранку 24 серпня електричкою вирушив по гриби з міста Шостка Сумської області до села Узруй Новгород-Сіверського району Чернігівщини.

Пенсіонер обіцяв приїхати додому до 17:00. Утім, на годиннику добігала вже друга година ночі, а чоловік ще не повернувся.

До пошукової групи увійшли 12 поліцейських, 5 рятувальників, кінолог з собакою та син пенсіонера. Пошуки ускладнювалися погодними умовами — час від часу накрапав дощ.

Учасники пошукової операції на авто та пішки ретельно прочісували ліс поблизу сіл Узруй та Володимирівка.

Саме там близько другої години дня поліцейські знайшли дідуся. Він сидів під деревом. Чоловік вимушений був прикриватися поліетиленовими пакетами, щоб не намокнути повністю.

Чоловік розповів, що з електрички він вийшов на зупинці «96-й кілометр», яка розташована між селами Володимирівка та Клевине. Під час збору грибів загубив стежку, яка вела до залізничної станції. А близьких не зміг повідомити про це, бо в лісі зник мобільний зв’язок.

 

Правоохоронці доставили пенсіонера до Новгород-Сіверського районного відділу поліції, де він відігрівся. Після чого батько з сином поїхали додому. Життю та здоров’ю пенсіонера нічого не загрожує.

Фото — поліція Чернігівської області

Источник