Сифони для ванни

Сифон – невіддільна частина сантехнічної системи у ванній кімнаті. Цей пристрій забезпечує відведення води та запобігає попаданню неприємних запахів із каналізації до приміщення.

Попри свою приховану функцію, сифон для ванни має важливе значення. У цій статті ми розглянемо різні види сифонів для ванни та їх особливості.

Якими бувають сифони?

Існують такі види сифонів для ванної:

  • Класичний. Це найпоширеніший тип сифона, який складається з вигнутої труби з внутрішньою прокладкою гуми або силікону. Він встановлюється під ванною та з’єднується з випускним отвором. Класичний сифон надійно затримує воду та запобігає проникненню запахів. Його основна перевага – простота конструкції та надійність.
  • Піддонний. Встановлюється безпосередньо в піддоні ванни. Він забезпечує більш компактне виконання та зручність монтажу. Піддонні сифони часто використовуються в сучасних ваннах, де важлива мінімалістичність та естетика.
  • Реверсивний. Цей тип пристрою також відомий як «‎сифон-пастка». Він має спеціальний механізм, який дозволяє перемикати напрямок потоку води, що корисно за потреби осушити ванну або чистити труби. Реверсивні сифони забезпечують зручність використання та додаткову функціональність.
  • З запаховою пробкою: Оснащений запаховою пробкою з спеціального матеріалу, який запобігає виходу неприємних запахів із каналізації. Він забезпечує додатковий рівень гігієни та комфорту, особливо у приміщеннях з поганою вентиляцією.
  • «Сифон-перелив». Цей вид сифона призначений для запобігання переповненню ванни. Він має додатковий отвір, через який вода може збігати у разі, якщо рівень води піднімається надто високо. Це забезпечує безпеку використання ванни та захист від можливих проток.
  • «Сифон-компакт». Є мініатюрною версією класичних моделей, який використовується у вузьких або обмежених за простором умовах. Він має всі основні функції сифона, але має більш компактні розміри для зручності монтажу в обмежених просторах.

Крім того, важливо враховувати матеріал виготовлення пристрою. Він може бути виготовлений із пластику, металу. Вибір матеріалу залежить від конкретних потреб та умов експлуатації.

Корисні рекомендації

При виборі сифона слід враховувати не тільки його функціональні характеристики, але і якість матеріалу, простоту монтажу та дизайн. Це забезпечить надійну та зручну експлуатацію вашої ванни протягом багатьох років. Рекомендуємо купувати сифони від відомих виробників, які відповідають заявленим технічним характеристикам.

Новости Чернигова