Системна робота триває: команда Валерія Дубіля забезпечила Олишівську громаду медобладнанням ВІДЕО

Народний депутат України Валерій Дубіль разом зі своїми однодумцями продовжує надавати допомогу медичним закладам Чернігівщини для боротьби з пандемією.

 

В ФАПи, амбулаторії та лікарні вже передано понад 150 оксигенаторів та 1200 пульсоксиметрів.

 

Велика увага командою «Батьківщини» приділяється сільській місцевості, адже тут переважно проживають люди старшого та похилого віку, які найбільш вразливі для вірусу.

 

«Вони не знають, що таке пульсоксиметри, сатурація, що таке оксигенатори. Вони потрапляють в лікарні, коли вже задихаються. Тому лікарні переповнені і врятувати людей тяжко», – сказав народний депутат України, перший заступник голови комітету з питань здоров’я нації Валерій Дубіль.

 

В Олишівську громаду команда Валерія Дубіля передала оксигенатори та пульсоксиметри. Тепер всі медзаклади ОТГ на 100% забезпечені обладнанням для профілактики та надання допомоги ковідним хворим.

 

«Зараз всі ФАПи доукомплектуємо. У Топчіївці та Смолянці вже люди зможуть користуватися за потреби цими апаратами», – каже голова Олишівської громади Сергій Малець.

 

«Валерієм Дубілем була прийнята програма забезпечення ФАПів та амбулаторій оксигенаторами та пульсоксиметрами, щоб запобігти поширенню хвороби. Тому з такою місією і приїхали», – розповів помічник народного депутата Валерія Дубіля Сергій Тепляков.

 

Депутат районної ради ВО «Батьківщина» Борис Чуян каже, що команда працює не на лозунги, а для людей. І ділом доводить, щоб людям стало краще жити.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВЧАСНА ДОПОМОГА: ПСИХОНЕВРОЛОГІЧНІЙ ЛІКАРНІ ПЕРЕДАНО МЕДОБЛАДНАННЯ ВІД НАРДЕПА ВАЛЕРІЯ ДУБІЛЯ

 

У Смолянці місцеві люди познайомилися  з пульсоксиметрами. Кажуть, що бачать прилад вперше. Із задоволенням виміряли сатурацію кисню в крові. Проблем не виявили.

 

Медики впевнені, що обладнання важливе і потрібне. І не тільки для допомоги ковідним хворим. Знадобиться воно і для людей з хворобами серцево-судинної недостатності, які теж мають проблеми з диханням.  

 

«Для наших пацієнтів – це дуже важливо. Нам доводиться надавати допомогу в різних ситуаціях», – розказала лікарка Олишівської амбулаторії Ірина Івашкова.

 

В Олишівській громаді вважають, що здолати небезпечну хворобу можна лише спільними зусиллями, а тому допомога від Валерія Дубіля – важливий внесок у покращення ситуації.  

 

Детальніше у сюжеті

 

 

 

 

 

 

Источник

Новости Чернигова