Ситуація в енергосистемі стабілізувалася, впливу росту споживання через негоду не прогнозують — Укренерго

КИЇВ. 6 березня. УНН. Ситуація в енергосистемі України стабілізувалася, але може змінитися, впливу зростання споживання через негоду цього тижня не прогнозують. Дефіцит потужності відсутній 23-й день і не прогнозується. Обмеження у мережах наразі немає. Відновлено найдійність живлення у східному регіоні. Тривають роботи для півищення надійності живлення Одещини, відключення не прогнозуються. Про це повідомляє НЕК «Укренерго», пише УНН.

Цитата

«Ситуація в енергосистемі стабілізувалась, проте війна, на жаль, ще триває, отже ситуація може змінитись. (…) У найближчий тиждень не очікується різкого зростання споживання через погодні умови, яке могло б вплинути на стабільність електропостачання», — повідомили у компанії.

Деталі

Станом на 6 березня:

  • Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній вже 23 день поспіль і наразі не прогнозується.
  • Споживання поступово зростає, що характерно для початку робочого тижня.
  • Генерація: працюють всі види електростанцій в енергосистемі. Генерації електроенергії в енергосистемі країни достатньо для покриття споживання. Триває незначний імпорт електроенергії. Обсяг наявних доступних потужностей генерації сприяє підвищенню операційної безпеки енергосистеми.
  • Обмеження: обмежень у мережах «Укренерго», що спричиняють необхідність обмеження споживачів, наразі немає. Але при зміні ситуації в енергосистемі та різкому зростанні споживання можливе застосування відключень.
  • Ремонти: на сході після завершення ремонтних робіт відновлено надійність живлення регіону. Продовжуються роботи для підвищення надійності живлення регіону в Одеській області. Відключення споживачів не прогнозується. Також тривають ремонтні роботи на всіх інших об’єктах «Укренерго», пошкоджених ворожими обстрілами.

Доповнення

За даними Укренерго, внаслідок російських атак на підстанції «Укренерго» прилетіло понад 200 ракет та дронів, завдавши важких пошкоджень обладнанню.

Джерело: УНН