Скільки коштує дитячий авіаквиток

У багатьох авіакомпаніях перевезення новонароджених упродовж перших 7 днів життя заборонено. Щодо дітей іншого віку обмежень немає, але є нюанси в бронюванні місць у літаку. Якщо плануєте поїздку з перельотом, ознайомтеся з правилами перевезення пасажирів і знайдіть авіаквиток за найнижчою ціною за допомогою пошукової системи lowcost.club.

 

Знижки на авіаквитки за віком дитини

 

Авіакомпанії продають квитки з 90% знижкою для дітей віком від 8 днів до 2 років. Його мають надати дорослі, які супроводжують малюка. За цим квитком дитина не займає вільне місце, а перебуває на руках у дорослого.

 

Для дітей віком від 2 до 12 років бронюють окреме місце. Розмір знижки залежить від умов авіаперевізника. Ви можете заплатити за дитячий авіаквиток на 25–50% менше, ніж за свій. Будь-яка знижка доступна, якщо на момент вильоту й посадки літака вік дитини відповідає вибраній категорії авіаквитка.

 

Скільки купувати авіаквитків, якщо летиш із близнюками

 

Один дорослий може провезти з максимальною знижкою одну дитину, якщо на момент перельоту їй ще не виповнилося 2 років. Друга дитина такого самого віку допускається в літак за наявності квитка, який купують для пасажирів від 2 до 12 років.

 

Скільки коштує авіаквиток для дітей, які здійснюють переліт без дорослих

 

Квиток для дітей, яких ніхто не супроводжує, дорожчий через додаткові сплати. Авіаперевізники надають послуги із супроводу дітей від 2 до 12 років. Турбота про них входить в обов’язки наземного персоналу й бортпровідника. Проте також є авіакомпанії, які відмовляють у перевезенні неповнолітніх пасажирів без дорослих.

 

Додаткові послуги з авіаперевезення дітей, за які доведеться заплатити

 

Якщо дорослі летять в одному класі, а їхні діти — в іншому, то послуга супроводу бортпровідником стає обов’язковою. У такому разі ціна авіаквитка ідентична вартості перевезення дітей без дорослих.

 

Крім того, доведеться доплатити за оренду автокрісла чи дитячого візка. Це додаткова послуга, яка бронюється заздалегідь і не завжди пропонується. Ви можете взяти своє дитяче автокрісло для немовляти до 2 років.

 

Якщо ви будете перевозити дитину, старшу за віком, то вага автокрісла додається до іншого багажу. Якщо разом вони важать більше від установленої норми, то потрібно доплатити. Щоб заздалегідь порахувати суму до сплати, ознайомтеся з тарифами на основні й додаткові послуги вибраної авіакомпанії.

Источник

Новости Чернигова