Скляні двері в Альберо — великий асортимент та європейська якість!

Звернутись в Альберо – означає звернутись до спеціалістів та професіоналів своєї справи. В залежності від вашого запиту двері можуть бути стандартного розміру або виконані під замовлення.

 

Категорії за способами відкривання також передбачені різні. Магазин пропонує товари таких виробників: Папа Карло, Rodos, Wakewood, SecretDoors, Woodhouse, Beauty Doors.

 

Співпраця з професіоналами та відповідальність дали змогу магазину:

 

— розширити асортимент продуктами європейського виробництва;

— створити найбільш вигідні умови для покупців;

— збільшити кількість наших представництв по Україні для найшвидшого сервісу;

— затвердити опцію кредитування для клієнтів. 

 

Albero пропонує понад 8 сотень моделей міжкімнатних дверей у найрізноманітніших варіаціях. Серед них і велика кількість скляних дверей міжкімнатних за посиланням albero.com.ua/doors/mizhkimnatni/sklyani з варіантами декоративного оформлення, різними видами фурнітури. 

 

 

Як вигідно купити двері в Україні: 3 рекомендації з вибору 

 

Щоб грамотно підібрати скляні двері в нашому магазині надамо декілька порад з приводу нюансів, які необхідно врахувати.

 

1. Визначитись перед замовленням з призначенням конструкції та місцем монтажу. Корисною також стане оцінка вільного простору та рівень освітленості в зазначених приміщеннях. Скляні двері чудово пропускають світло та візуально збільшують кімнату, що стане  доречним для кімнат маленької квадратури.

 

2. Головний принцип в тому, що двері будуть встановлюватися таким чином, щоб зонування було гармонійним, без перешкод природному потоку світла. При цьому важливо знайти баланс між деталями дизайну та відповідністю загальній стилістиці кімнати. Наприклад, до оформлення в прованському стилі скляні двері не завжди можуть підходити.

 

3. В нашому магазині передбачено можливість вибору скла різних відтінків, що і зробить двері більш органічним варіантом, виходячи з архітектурних задумів клієнта. Двері такого типу чудово підійдуть до таких напрямків, як хай-тек, лофт чи модерн. Матове чи тоноване скло є найбільш розповсюдженим варіантом для міжкімнатних дверей. Інколи на прозоре скло наносять художні зображення.

 

Особливості та переваги

 

Скляні двері не піддаються впливу вологи так сильно, як, наприклад, дерев'яні. Не потребують додаткової обробки. Їх можна сміливо встановлювати на кухні чи у ванній кімнаті. В більшості європейських країн такі двері давно використовуються для обладнання інтер'єрів, приватних будинків, офісів і т.д. 

 

В нашому випадку люди інколи проявляються певну обережність, бо не знають, що для скляних дверей використовується загартований матеріал, що не поступається в міцності шпону чи дереву. Вони виглядають тендітними тільки на перший погляд. За способом відкривання вони бувають розсувні, розпашні та маятникові, тобто відкриватись в обидві сторони. Кожна з категорій знайде своє місце у вітальні, спальні, ванній кімнаті чи кухні.

 

Щоб вибрати найкращий варіант скляних дверей ви можете отримати всю необхідну інформацію від досвідчених консультантів нашого магазину, які можуть відповісти на ваші питання та допоможуть уникнути помилок.

 

Источник