«Смута 2.0» та «павуки в банці»: в Офісі президента відреагували на підрив пропагандиста РФ


"Смута 2.0" та "павуки в банці": в Офісі президента відреагували на підрив пропагандиста РФ

Михайло Подоляк (Фото: Офіс президента)

Сплеск внутрішнього тероризму у Росії був лише питанням часу. Так радник глави Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував у Twitter підрив російського пропагандиста Максима Фоміна (він же «Владлен Татарський»).

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«У Рф починається… Павуки поїдають один одного в банці. Питання «коли внутрішній тероризм стане інструментом внутрішньої політичної боротьби?» у країні закручених гайок було питанням часу, як прорив дозрілого гнійника. Рф чекають незворотні процеси і Смута 2.0. А нам своє робити», – написав Подоляк.

2 квітня 2023 року в Санкт-Петербурзі стався вибух у кафе Street Food Bar №1 на Університетській набережній, де проходив «творчий вечір» військового пропагандиста, колаборанта з Макіївки Максима Фоміна на прізвисько «Владлен Татарський». Як повідомляється, Фомін був вбитий, постраждали кілька відвідувачів «творчого вечора». За попередньою версією росіян, вибухнула статуетка, яку подарувала Фоміну жінка.

  • 14 березня 2023 року в тимчасово окупованій Новій Каховці за допомогою саморобного вибухового пристрою намагалися ліквідувати колаборанта, який займав керівну посаду в окупаційній адміністрації міста.

Джерело

Новости Чернигова