Сьогодні насправді всенародне свято, бо народ і армія єдині. Те, що роблять захисники України, примушує дивуватись і захоплюватись весь світ. Тому День Збройних Сил нині— це не просто одне з професійних свят. Це свято мужності, стійкості й незламної сили духу.

Городнянці ніколи не забудуть жахливі тижні перебування у ворожому оточенні й героїчну оборону Чернігова. Свій березневий подвиг по обороні обласного центру продовжують воїни, які нині охороняють північний кордон Чернігівщини.

Привітати їх сьогодні зі святом приїхали Командувач військ оперативного командування “Північ” генерал-майор Віктор Ніколюк, заступниця голови обласної ради Ніна Лемеш, голова Чернігівської районної адміністрації Андрій Кужель, мер Чернігова Владислав Атрошенко.  Разом  з міським головою Андрієм Богданом і депутатом обласної ради Оленою Яцковою та депутатом Чернігівської районної ради Людмилою Кравець вони вручили воїнам, які несуть службу на Городнянщині, відзнаки та пам’ятні призи.

Не забули й про тих, хто сьогодні несе службу в наряді — Андрій Богдан разом з військовим комісаром Олегом Довгим вручив їм грамоти прямо на постах.

Віктор Ніколюк, вітаючи військових, одночасно подякував цивільному населенню Городнянщини за те, що вони всіляко підтримують армію, волонтерячи та піклуючись про побут тих, хто охороняє рубежі. «Ми відчуваємо вашу підтримку на кожному кроці і це додає сил. Сьогодні армію і народ не можна розділити. Вони єдині. І в тому наша міць і сила. І запорука майбутньої перемоги», — сказав він.

Джерело

Новости Чернигова