Сьогодні відвідувачі КУ «Центр надання соціальних послуг Городнянської міської ради» отримали день, наповнений релаксом і незабутніми враженнями. Все через поїздку-екскурсію на екологічну ферму «Копиця сіна», що в селі Пархимові Козелецького району.

Креативити нашим панянкам не звикати, вони всі готові негайно вирушати в путь за незвіданим, особливим і цікавим. Так і тут: почитали в інтернеті, що осподарі запрошують бажаючих на сезон полуниці, замовили автобус у відділі освіти і – в путь!

Дорослий квиток  на екскурсію коштує 100 грн, дитячий –80, до 2 років діти можуь насолоджуватись цікавинками безкоштовно. Плюс пальне за власний рахунок – і за 220 гривень з людини отримали купу незабутніх вражень.

Тут є контактний зоопарк, апі-будиночок, альтанка для відпочинку, качелі, гамаки, а ще – безліч неперевершених природніх і створених руками людини фотозон.

Окрім чудової фотосесії, наші мандрівниці досхочу наїлись полуниць і ще й привезли з собою – на полі ягоди можна їсти безлімітно, а збирати в тару – вже за кошти.

На згадку про «Копицю сіна» можна  придбати сувенірну продукцію, молочну, м‘ясну продукцію, квіти з теплиці та багато всього іншого .

Але головне, що отримали учасники подорожі– заряд бадьорості, оптимізму і натхнення і релакс на цілий чудовий теплий літній день.

Джерело

Новости Чернигова