Солодкий сезон: скільки коштує полуниця в Ніжині

З приходом літа на ринках Ніжина з’являється все більше свіжих ягід, найпопулярнішою з яких, безсумнівно, є полуниця. Ця ароматна та смачна ягода не лише тішить своїм смаком, але й багата на вітаміни та мікроелементи. Скільки ж коштує полуниця в Ніжині цього сезону? Журналісти MYNIZHYN дослідили ціни на місцевому ринку.

Цього року поласувати полуницею коштує дорожче, ніж торік. Ціни на цю ягоду відчутно зросли. До прикладу, минулого літа кілограм полуниці коштував від 85 до 100 гривень. На віддалених ринках можна було знайти ягоди навіть по 60 гривень за кілограм.

Полуницю купують не лише для того, щоб поласувати свіжою, але й для приготування варення, джемів, компотів, випічки та інших страв.

Цього року сезон полуниці в Ніжині розпочався вкінці травня. На ринках міста можна знайти різні сорти полуниці: закарпатську, одеську та домашню.

Фото: Ціни на полуницю на ринку в Ніжині

Ціна на полуницю в Ніжині залежить від сорту, розміру ягоди та місця продажу.

Найдешевша полуниця на місцевому ринку коштує від 125 гривень за кілограм. Закарпатська полуниця трохи дорожче — 130 гривень за кілограм. Одеська полуниця, як правило, найдорожча серед завезеної — 160 гривень за кілограм. Читайте також: У Ніжині продають полуницю: де та в яку ціну?

Фото: Ціни на полуницю на ринку в Ніжині

Окремої уваги заслуговує домашня полуниця. Її ціна, як правило, найвища — 200 гривень за кілограм. Це пов’язано з тим, що вирощування полуниці в домашніх умовах потребує багато зусиль та часу.

Фото: Домашня полуниця в Ніжині

На ціну полуниці також впливає попит. У перші тижні сезону ціни зазвичай трохи вищі, а потім поступово знижуються. Крім того, ціни можуть бути вищими на вихідних та святах.

Фото: Ціни на полуницю на ринку в Ніжині

Продавці не приховують свого задоволення. Вони хвалять ягоди за чудовий смак, аромат та якість. Багато хто навіть дозволяє покупцям спробувати полуницю перед покупкою.

Фото: Ціни на полуницю на ринку в Ніжині Читайте також: М’ясо, яйця, фрукти та овочі: як змінилися ціни за місяць у супермаркетах Ніжина

Рецепт полуничного джему

Фото: Полуничний джем.

Источник

Новости Чернигова