Співпраця між різними поколіннями: у Ніжині відбувся спортивний сімейний захід

27 квітня у Ніжині за ініціативи Центру життєстійкості «Місце сили» та Ніжинської районної організації Товариство Червоного Хреста України був організований захід, який мав за мету зміцнити зв’язки у сім’ях і підтримати життєстійкість учасників.

Про це повідомляє на сторінці Facebook Місце сили. Ніжин.

Підтримка є ключовою складовою успіху та життєвої стійкості. Вона допомагає людям долати виклики, досягати своїх цілей, надає емоційну опору, стимулює впевненість у власних силах та сприяє розвитку.

Однією з ключових складових цього івенту була командна робота. Всі працювали разом під час виконання естафети змагаючись з протилежними командами та долаючи перешкоди. Це дозволило кожному та кожній відчути себе важливим у процесі досягнення цілей. Кожен крок, кожен обмін м’ячем чи кожен підйом через перешкоду створював відчуття єдності та спільної мети, що зміцнило зв’язок між учасниками/цями та збільшило  їхню мотивацію до перемоги.

Співпраця між різними поколіннями була ще однією важливою частиною заходу. Молодші та старші члени сімей обмінювалися досвідом, вчилися один в одного та разом розвивали свої навички та здатність до спільної роботи.

Цей сімейний захід підкреслив важливість спільного проведеного часу для зміцнення сімейних стосунків та підвищення життєстійкості учасників/ць. 

Автор: Місце сили. Ніжин

Автор: Місце сили. Ніжин

Автор: Місце сили. Ніжин

Автор: Місце сили. Ніжин

Автор: Місце сили. Ніжин

Автор: Місце сили. Ніжин

Автор: Місце сили. Ніжин

Автор: Місце сили. Ніжин

Автор: Місце сили. Ніжин

Автор: Місце сили. Ніжин

Читайте також: Благодійний концерт до Дня Ніжина: вдалося зібрати понад 5 тисяч гривень для ЗСУ

Дякуємо МЦ «Спорт для всіх» за підтримку цього заходу.

Захід відбувся в межах проєкту EU4Recovery за фінансової підтримки Європейського Союзу.  Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, 9 травня у Ніжині, на стадіоні ЗОШ № 15, відбувся забіг на підтримку ЗСУ, з нагоди 10-ти річчя започаткування цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України. Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: Telegram
Viber
Facebook
Instagram

Источник

Новости Чернигова