Сподіваюсь, у нас це вийшло: «Жінки Батьківщини» про проєкт для людей з інвалідністю «Без Меж». ФОТО

Громадська організація «Жінки Батьківщини Чернігівщина» підбила підсумки соціального проєкту для людей з інвалідністю «Без Меж».

 

Проєкт був започаткований активістками ще влітку, та мав суспільно важливу мету – привернути увагу громадськості до талановитих людей, які мають інвалідність та допомогти з реалізацією їх творчих здібностей.

 

«Акцію, яку ми започаткували до Дня спонтанного прояву доброти та яка була направлена на психологічну підтримку людей з інвалідністю, показала нам, що ці люди в міру своїх можливостей займаються улюбленою справою  і це приносить їм величезне задоволення. Їх хобі різноманітні та дивовижні, адже вимагають багато зусиль та зосередженості, часом це не легко, але ми хотіли показати цим людям, що їх зусилля були не марні й таким чином підтримати їх. Це і стало поштовхом до створення соціального проєкту «Без Меж, який мав показати нам всім, що не існує меж для людини, яка хоче жити. Сподіваюсь у нас це вийшло!», — говорить керівниця громадської організації Людмила Шандренко.

 

Таким чином ми розгорнули медійно-інформативно кампанію, яка  познайомила  громадськість з історіями учасників проєкту Без Меж» та їх творчістю.  

 

Учасниками стали:

 

Наталія Пархоменко – жінка, яка має багато захоплень, (Наталія, одна з перших у м.Чернігові почала займатись танцями на візку)але по-справжньому близьким до душі стало вишивання бісером і хрестиком та в’язання прекрасних речей для жінок. Попри складну хворобу чернігівка активна та цілеспрямована, весела і доброзичлива, любить подорожувати та спілкуватись з новими людьми.

 

 

Олександр Хавлук –  майстер з дереворізьблення з Новгород-Сіверського. Є членом спілки народних майстрів, в 2020 році отримав Звання народного майстра. Олександр – слабочуючий, але навчився слухати душею, тому його вироби виконані з любов’ю та несуть в собі добро.

 

 

Ірина Прохоренко – займається вишивкою бісером та алмазною викладкою картин. Особливо дівчину надихає вишивка ікон, адже так вона знаходить для себе підтримку та мотивацію. Ірина чуйна та доброзичлива, завжди знайде слова підтримки для близьких людей та друзів, її люблять та поважають за її щирість.

 

 

Детальніше  про учасників проєкт «Без Меж» можна дізнатись за посиланням.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ЗБЕРИ ШКОЛЯРИКА»: ТРЕТІЙ РІК ПОСПІЛЬ «ЖІНКИ БАТЬКІВЩИНИ» ПРОВОДЯТЬ БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ. ФОТО

 

Днями представниці ГО завітали до учасників та вручили подарунки, які доповнять улюблену справу.

 

«Завдяки цьому проєкту ми познайомились з надзвичайними людьми, кожен з учасників та учасниць особливий, зрештою всі ми різні, але рівні! Про це не варто забувати. Дуже сподіваємось, що наша підтримка допомогла учасникам розкрити себе в чомусь новому, повірити в себе та йти далі до своєї мети. І, сьогодні, у Міжнародний день людей з інвалідністю, ми дякуємо учасникам за участь у проєкт «Без Меж», за їх відкритість та любов до справи, якою вони займаються. Тому вручили приємні подарунки від нашої жіночої спільноти», — розповідає членкиня ГО «Жінки Батьківщини Чернігівщина» Ольга Заїка.

 

Жінки зауважують, що хочуть, аби про людей з інвалідністю згадували не тільки 3 грудня у Міжнародний день людей з інвалідністю, як це часто відбувається у нашому суспільстві, а й враховували, нагадували та інформували про інклюзію як про рівні можливості для всіх. Тож і для людей з інвалідністю мають бути створені такі умови, які дадуть змогу відчувати себе рівними серед рівних. Адже саме ставлення до людей з інвалідністю визначає ступінь цивілізованості суспільства.

 

Источник

Новости Чернигова