Споживання електрики впало через потепління, на Житомирщині все ще складнощі — Укренерго

КИЇВ. 11 березня. УНН. Споживання електроенергії знизилося через потепління. Мережеві обмеження через наслідки обстрілів є в Житомирській області, в окремих регіонах Харківської, Дніпропетровської, Миколаївської областей. В інших регіонах обмежень енергоспоживання не вводили, лімітів не доводили, повідомили у НЕК «Укренерго», пише УНН.

Деталі

«Триває відновлення енергосистеми після 15 масованої ракетної атаки та 18 атаки дронами», — повідомили у НЕК і вказали:

  • У Харкові після аварійного ремонту частково повернуто в роботу одну з теплових електростанцій, а також знову працює в мережі один з об’єктів магістральних мереж НЕК «Укренерго». Критична інфраструктура міста повністю заживлена, продовжується робота над можливістю повного відновлення електропостачання міста та області.
  • На Житомирщині все ще складна ситуація, частина споживачів залишається без електропостачання, діють графіки погодинних відключень.
  • В інших регіонах обмеження енергоспоживання не застосовувалось, ліміти не доводились. Наявних в системі обсягів виробленої електроенергії достатньо для покриття потреб всіх споживачів. Діючи обмеження в регіонах – мережеві й викликані виключно пошкодженням енергетичної інфраструктури через ворожі ракетні обстріли 9 березня.

Загалом ситуація на ранок 11 березня така:

  • Споживання у порівнянні з минулою суботою, 4 березня, знизилось завдяки потеплінню.
  • Обмеження: усе ще діють мережеві обмеження у Житомирській та Харківській областях, які призводять до необхідності застосовувати графіки погодинних відключень. Ці графіки складають і застосовують обленерго. Також є мережеві обмеження через наслідки обстрілів в окремих районах Дніпропетровщини та Миколаївщини.
  • Ремонти: уночі ворог обстріляв об’єкти енергетичної інфраструктури на Донеччині. Ремонтні роботи почнуться після отримання дозволу від військових. Тривають ремонтні роботи на всіх об’єктах «Укренерго», пошкоджених ворожими обстрілами. 

Доповнення

Внаслідок російських атак на підстанції «Укренерго», як повідомляється, прилетіло понад 200 ракет та дронів, завдавши важких пошкоджень обладнанню.

Джерело: УНН