Спортсмени Ічнянського клубу «Берег» – призери боксерських змагань

27 травня 2024 р.   12   0

10 тисяч вихованців, визнання більше 20 відзнак з чемпіонатів світу. А ще відповідальність, наполегливі тренування та бажання досягти поставленої мети. Це — про ічнянський боксерський клуб «Берег».

16 років тому тренер з боксу Олег Кравець втілив у життя свою за підтримки товариства «Ічнянський завод сухого молока та масла» та його директора Віктора Кияновського.

Характер, логічне мислення, вміння миттєво прийняти правильне рішення — головне для боксерів, головне для перемоги. Це розуміють всі 100 дівчаток та хлопців, які сьогодні тренуються у спортивному клубі. Тренування розпочинають рівно о 17.00, ні хвилиною пізніше! Порядок — для всіх. Розминка, силові вправи, біг.

Серед вихованців помітно виокремлюється юнка, яка має атлетичну статуру, кожен рух відточений. Знайомимося — Антоніна Пелешук, майстер спорту України, призерка всеукраїнських та міжнародних змагань. Після виснажливих тренувань високі результати не забарилися, бо дівчина керувалася правилом — дорогу здолає той, хто йде.

Щоденні тренування, іноді і по два рази на день. І обов’язково — ранкова фіззарядка.

Цікавимося — чи не шкода суперниць, коли відправляє їх у нокаут? Відповідає — у житті ми друзі, але на рингу треба показати, хто кращий.

У складі збірної України Тоня — призер всеукраїнських та міжнародних змагань. Віднедавна у скарбниці нагород спортсменки — бронзова медаль чемпіонату України з боксу серед чоловіків та жінок до 22 років. Змагання проходили у місті Рівне, в них брали участь більше 300 боксерів.

Після змагань ні хвилини для відпочинку, ділиться Антоніна, незабаром знову збори, підготовка до турнірів чемпіонату Європи. Це — у складі збірної. А у рідному спортивному клубі «Берег» на юнку чекають її маленькі вихованці. Тоня, навчаючись на 4 курсі інституту на факультеті фізвиховання поєднує свої тренування з роботою тренера.

Ічнянський спортивний клуб «Берег» впевнено заявляє про себе, його вихованців знають не лише на Чернігівщині, а і в Україні. На досягнутому не зупинятимуться, говорять і тренери і юні боксери. Спортсмени не забобонні, планами діляться. Тренер Олег Кравець мріє про олімпійські нагороди, Антоніна Пелешук бачить себе на вищому щаблі спортивного п’єдесталу чемпіонату Європи.
Дорогу здолає той, хто йде.

Джерело

Новости Чернигова