Спортзал, тир, басейн: чернігівський палац спорту стане коштовнішим ще на 50 мільйонів

Приблизна вартість будівництва палацу спорту у Чернігові — 450 мільйонів гривень.

 

Таку цифру в ефірі програми "ВеЧер" телеканалу "Новий Чернігів" назвав начальник управління сім'ї, молоді та спорту міської ради Андрій Дериземля. Левову частину коштів сподівається одержати з державного бюджету. Окупити себе об’єкт має за 2 роки. Це стане можливим за рахунок надходжень від орендарів залів.

 

За інформацією прес-служби мерії, розробка проєктно-кошторисної документації йде активними темпами і має завершитися наприкінці року. Після цього її подадуть на участь в державній програмі. Якщо нічого не зміниться, то будівництво розпочнуть наступного року на вулиці Пушкіна, неподалік Мар'їного гаю. 

 

За 450 мільйонів у Чернігові, якщо вірити чиновнику, зведуть щось на кшталт спортивного дива світу.

 

«У палаці спорту буде багатофункціональний спортивний зал, у якому можна буде займатись великою кількістю ігрових видів спорту, зокрема, футзалом, баскетболом, волейболом, тенісом, бадмінтоном тощо. Також проєктом передбачено будівництво стіни для скелелазіння, сучасного 50-метрового стрілецького тиру, великого басейну з 8-а доріжками та невеликого басейну для початківців, відділення художньої гімнастики, залу для боксу, тренажерних залів, а також відновлювального центру. Майбутній палац спорту буде відповідати всім вимогам для проведення спортивних змагань національного рівня та навчально-тренувальних зборів, — запевнив Андрій Дериземля.

 

Він також анонсував плани збудувати у Чернігові льодову арену та легкоатлетичний манеж.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЧЕРНІГІВСЬКИЙ ПАЛАЦ СПОРТУ ПОДОРОЖЧАВ НА 75 МІЛЬЙОНІВ

 

Нагадаємо, у серпні 2020 року палац спорту площею 9 тисяч 300 квадратних метрів хотіли звести за 325 мільйонів. Цьогоріч, у березні, начальник управління капітального будівництва міської ради В`ячеслав Почеп озвучив більшу суму – понад 400 мільйонів, майже 7 з яких коштуватиме розробка проєкту. Автором ідеї є Володимир Шумілін.

 

Фото – прес-служба міської ради Чернігова

 

Источник